Можливо проведення роботи по фотографії, по телефону
або через скайп, з людиною,
яка на даний момент знаходиться
в будь якому місці, у будь якій країні світу.

Головна Записатися на прийом Ціна Інформація №1 Інформація №2 Для тих хто закордоном Отримати вийняток Контакти
1000true dots bottomright 60true false 800https://porcha.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/tsina/
  Ціна на мою роботу 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/vidhuky/
  Відгуки 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/moji-intervyu/
  Мої статті 
- Порчу потрібно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не повернулася і це питання стало закритим для вас назавжди -Ціна за мою роботу є абсолютно доступною та прийнятною для кожного. Переконатись у цьому ви можете натиснувши кнопку зеленого кольору Ціна ! -За останній період часу я отримав звернення з Англії, Іспанії, ІталіЇ, Канади, Молдови, Німеччини, Росії, США, Чехії та майже всіх областей України. Мною була успішно проведена робота на відстані по фото та надана допомога людям.

Перед Великоднем активізуються відьми 27.03.2007р.

На Західній Україні люди добре знають про т. зв. пороблення – як правило, через заздрощі. Після них жертва порчі починає почуватися й поводитися неадекватно, в її житті все руйнується. Якщо це вчасно не зупинити – може закінчитися смертю чи самогубством. І це не залежить від того, чи людина в це вірить. Я спеціалізуюся на знятті найважчих видів порчі – коли вони наносяться за участю чаклунських знань. Такі порчі – зумисні й важкі. Я їх знімаю і ставлю людині захист на майбутнє.

– Які порчі найважчі?

– Ті, де задіяні мертва вода і земля, а також пута, якими зв’язують ноги і підборіддя покійника. Багато хто думає, що ці пута приносять фарт, і, замість того щоб опустити їх у могилу, тримають удома, інколи навіть крадуть на похоронах – і цим беруть на себе прокляття іншої душі. Аби його зняти, вже замало зливання воску та олова, викатування яйця чи обкурювання – лише фахівець може нейтралізувати випромінювання окультного предмету. Це дуже страшна річ. Я володію до тисячі обрядами, дуже древніх. Бувають надважкі порчі – коли фото людини закопують із труною, людина тоді чахне на очах. Врятує лише обряд, який зламає частоту генератора порчі без відкопування могили. Це може тільки фахівець.

– Симптоми жертви порчі – це…

– Погіршення здоров’я і стосунків з іншими людьми. Людина все руйнує, може продати будинок, бізнес і все втратити. Найпростіші симптоми – безпричинний страх і тривога, депресія, людина замикається в собі, прагне дивитися в одну точку. Є інші симптоми, чітко викладені, про які я б зараз не говорив.

– Що буде людині, яка наводить порчу?

– Залежить від того, хто відроблятиме цю порчу. Я використовую обряд з ручкою, аркушем і магічним перснем, аби безпомилково знайти автора порчі. Мені все рівно, хто це і який у нього захист – людина відповідає за добро добром, за інше – іншим. У мене є люди, які точно знали, хто наносив їм порчу, і бачили, що з ними відбувалося потім. Але я завше кажу: не варто думати про людей, які нанесли порчу.

– Які у вас були найнезвичніші випадки?

– Був мужчина, який не спав, не їв і мовчав 7 діб. На третій день роботи ожив. Була жіночка, яка тільки-но купляла якусь річ, як та опинялася на цвинтарі, вся в крові і пошматована. Поставить щось на шафу – за хвилину річ зникала. Це робота великого професіонала, і його зупинити важко. Я багато працював у квартирах самогубців: вмикається само світло, вода ллється, а мій ладан за хвильку вже порозкиданий по цілій хаті. Душі самогубців через те, що Церква здійснює неповні ритуали, просять помогти їм і звертають до себе увагу. В квартирі однієї жінки завелася мушка всюди – в подушці, їжі і навіть у зубній пасті. Після обряду очищення все зникло. В одній квартирі під час нього почався міні-землетрус. Інша жінка під час екзорцизму так голосно крикнула, що тріснула шибка. Була людина, в якої я забирав родове прокляття – цей обряд дозволяє людині вибирати, на яку сторону стати. І на моїх очах людину підняло на півметра, віднесло в бік і опустило. Пройти зі свічкою і покропити замало – мене готували 10 років, аби я міг упевнено діяти з духами, мати імунітет від потойбічних сил. Бо це битва, в якій виграє спеціаліст.

– Ви можете міняти характер людини?

– Це навіть треба робити. От людина любить іншу, цінує, але на підсвідомому рівні видає реакцію, спрямовану на конфлікт – бо дорога людина курить чи не прибирає їжу. Психотерапевтичними техніками можна змінити характер, і тоді в сім’ї буде мир.

– Ви працюєте на відстані?

– Ефективність тут дуже висока. В Італії, було, швидка ще не доїхала, а в людини припинився напад болю. Я володію методами, якими можна передати ліки в організм хворого на відстані з допомогою певних дзеркал. Були випадки, що за добу після обряду таблетка на вівтарі щезала.

– Порчі активізуються якраз у великий піст…

– Бо зараз дуже міцні відьми – поки не вдарять дзвони і не освятиться паска. Люди зараз більше мучаться, все в житті зараз важче зреалізувати, а в останній тиждень посту в кілька разів загострюються конфлікти і порчі. Я раджу не позичати солі, хліба, яєць і масла, особливо за тиждень до Паски.

– Людина сама може зняти порчу молитвою?

– Молитва – сильне очищення душі. Але щоб зняти порчу, треба знати спеціальні молитви і обряди. Зусиль однієї людини – надто мало.

Записатися на безкоштовну консультацію можна »»»  тут

Оригінал статті натисніть тут

Комментирование закрыто.