Перед Великоднем активізуються відьми 27.03.2007р.

На Західній Україні люди добре знають про т. зв. пороблення – як правило, через заздрощі. Після них жертва порчі починає почуватися й поводитися неадекватно, в її житті все руйнується. Якщо це вчасно не зупинити – може закінчитися смертю чи самогубством. І це не залежить від того, чи людина в це вірить. Я спеціалізуюся на знятті найважчих видів порчі – коли вони наносяться за участю чаклунських знань. Такі порчі – зумисні й важкі. Я їх знімаю і ставлю людині захист на майбутнє.

– Які порчі найважчі?

– Ті, де задіяні мертва вода і земля, а також пута, якими зв’язують ноги і підборіддя покійника. Багато хто думає, що ці пута приносять фарт, і, замість того щоб опустити їх у могилу, тримають удома, інколи навіть крадуть на похоронах – і цим беруть на себе прокляття іншої душі. Аби його зняти, вже замало зливання воску та олова, викатування яйця чи обкурювання – лише фахівець може нейтралізувати випромінювання окультного предмету. Це дуже страшна річ. Я володію до тисячі обрядами, дуже древніх. Бувають надважкі порчі – коли фото людини закопують із труною, людина тоді чахне на очах. Врятує лише обряд, який зламає частоту генератора порчі без відкопування могили. Це може тільки фахівець.

– Симптоми жертви порчі – це…

– Погіршення здоров’я і стосунків з іншими людьми. Людина все руйнує, може продати будинок, бізнес і все втратити. Найпростіші симптоми – безпричинний страх і тривога, депресія, людина замикається в собі, прагне дивитися в одну точку. Є інші симптоми, чітко викладені, про які я б зараз не говорив.

– Що буде людині, яка наводить порчу?

– Залежить від того, хто відроблятиме цю порчу. Я використовую обряд з ручкою, аркушем і магічним перснем, аби безпомилково знайти автора порчі. Мені все рівно, хто це і який у нього захист – людина відповідає за добро добром, за інше – іншим. У мене є люди, які точно знали, хто наносив їм порчу, і бачили, що з ними відбувалося потім. Але я завше кажу: не варто думати про людей, які нанесли порчу.

– Які у вас були найнезвичніші випадки?

– Був мужчина, який не спав, не їв і мовчав 7 діб. На третій день роботи ожив. Була жіночка, яка тільки-но купляла якусь річ, як та опинялася на цвинтарі, вся в крові і пошматована. Поставить щось на шафу – за хвилину річ зникала. Це робота великого професіонала, і його зупинити важко. Я багато працював у квартирах самогубців: вмикається само світло, вода ллється, а мій ладан за хвильку вже порозкиданий по цілій хаті. Душі самогубців через те, що Церква здійснює неповні ритуали, просять помогти їм і звертають до себе увагу. В квартирі однієї жінки завелася мушка всюди – в подушці, їжі і навіть у зубній пасті. Після обряду очищення все зникло. В одній квартирі під час нього почався міні-землетрус. Інша жінка під час екзорцизму так голосно крикнула, що тріснула шибка. Була людина, в якої я забирав родове прокляття – цей обряд дозволяє людині вибирати, на яку сторону стати. І на моїх очах людину підняло на півметра, віднесло в бік і опустило. Пройти зі свічкою і покропити замало – мене готували 10 років, аби я міг упевнено діяти з духами, мати імунітет від потойбічних сил. Бо це битва, в якій виграє спеціаліст.

– Ви можете міняти характер людини?

– Це навіть треба робити. От людина любить іншу, цінує, але на підсвідомому рівні видає реакцію, спрямовану на конфлікт – бо дорога людина курить чи не прибирає їжу. Психотерапевтичними техніками можна змінити характер, і тоді в сім’ї буде мир.

– Ви працюєте на відстані?

– Ефективність тут дуже висока. В Італії, було, швидка ще не доїхала, а в людини припинився напад болю. Я володію методами, якими можна передати ліки в організм хворого на відстані з допомогою певних дзеркал. Були випадки, що за добу після обряду таблетка на вівтарі щезала.

– Порчі активізуються якраз у великий піст…

– Бо зараз дуже міцні відьми – поки не вдарять дзвони і не освятиться паска. Люди зараз більше мучаться, все в житті зараз важче зреалізувати, а в останній тиждень посту в кілька разів загострюються конфлікти і порчі. Я раджу не позичати солі, хліба, яєць і масла, особливо за тиждень до Паски.

– Людина сама може зняти порчу молитвою?

– Молитва – сильне очищення душі. Але щоб зняти порчу, треба знати спеціальні молитви і обряди. Зусиль однієї людини – надто мало.

Оригінал статті натисніть тут