Як взнати чи зможу я вам допомогти

Якщо ви знайшли іформацію про мене в інтернеті , і вважаєте що ви знайшли інформацію просто про одного з тих хто працює в інтернеті і займається тим же – тоді ви глибоко помиляєтеся.
Між нами величезна відмінність .
У чому запитаєте ви ?
Багато в чому .

При роботі з людиною, я використовую китайський принцип роботи сімейних лікарів з хворими.

Чим він відрізняється від лікування у наших лікарів?

Китайський сімейний лікар отримує зарплату лише тоді, коли в сім’ї всі здорові. Коли хтось хворіє, він зарплату не отримує. Тоді лікар зацікавлений, у тому, щоб не допустити хвороби, а якщо все ж таки  людина захворіла, лікувати її так, щоб людина як найшвидше виздоровіла і як найдовше не хворіла.

Якщо він не надається до того, щоб лікувати так, щоб його клієнти не хворіли, він залишає це заняття, бо за погану роботу йому ніхто не платитиме і він помре з голоду.

Беремо тепер до прикладу нашого сімейного лікаря. Я зараз кажу не про всіх, але це майже завжди так.

У нас сімейні лікарі, коли ви хворієте, зацікавлені більше у тому, коли людина хворіє, ніж у тому коли вона здорова, так само , як і аптеки, тому що коли ви хворієте, ви несете їм гроші. Чим більше і довше ви хворієте, тим більше і довше ви будете їм платити.

Отже я надіюся що вам зрозуміло, що наші і китайські лікарі переслідують інші цілі та задачі, і там і там від підходів до справи, кожен  з них отримує свою вигоду.

Скажіть будь ласка: –  «А ви б хотіли ,що вами займався який лікар?»

Я коли працюю,  проводжу роботу в продовж 10-ти днів і даю гарантію на рік часу. Це означає, що якщо впродовж цих десяти днів вам не стане легше, або стане легше, але через деякий  час, ви знову почнете себе почувати погано, я впродовж  року часу з вами працюватиму безкоштовно. Мені це не підходить і тому я свою роботу роблю так якісно, що за цих 10 днів людина позбавляється своїх негараздів, які як правило до неї більше не повертаються.

P.S. В підсумку хочу зазначити ще раз, що після проходження  10 – ти денного курсу – ви можете, при потребі,  до мене звертатися безкоштовно, ще впродовж року часу. Я в свою чергу  буду  свою роботу робити так, щоб у вас більше не виникало потреби до мене звертатися.

Так само в першу чергу в результатах моєї і їхньої роботи. У цьому ви можете переконатися  прочитавши відгуки людей , які з моєю допомогою позбулися таких же проблем , які не дають вам щасливо і повноцінно жити . При необхідності , з кожним або з будь-яким , хто побував у мене на прийомі і залишив свій відгук , ви можете поспілкуватися особисто .

Наступне – Моя робота відрізняються доступною ціною. Так як я знімаю порчу, будь якого рівня складості, і як правило працюю з тими, хто вже пройшов рим і крим і мідні труби, і їм ніхто до цього часу не зміг допомогти, така робота мусить тривати певний необхідний період часу. Окрім того що під час базового етапу роботи, я не виключаю, тим більше що так часто буває що людині зразу стає легше, я ще рік часу по тому тримаю людину під контролем. Це робиться для того щоб проблема чи хвороба не повернулася знову, тому що ваші вороги будуть робити нові спроби нанесення порчі. Тому я під час того терміну при необхідності дотримуючись гарантійних зобовязань, працюю безкоштовно.
От вся моя робота включаючи рік гарантії інколи коштує менше ніж один чи два сеанси в деяких спеціалістів по інтернету і не тільки

Наступне , я напевно єдина людина в цьому ремеслі , який дає гарантію на свою роботу , і якщо я вам не зможу допомогти , я поверну вам гроші.

Тобто або ви отримаєте , то за чим  до мене зверталися , наприклад : здоров’я , удачу, або нічого не втратите , тобто  отримаєте назад свої гроші.

Наступне , чому я не боюся заявляти про те, що в разі коли я вам не допоможу , я поверну вам гроші , тому, що я на 100 % впевнений в успіху роботи з вами. Справа в тому що я використовую дуже давні обряди , які передані мені з Посвященням , використовуючи які вам неможливо не допомогти.
І є ще багато такого , про що  я б не хотів зараз писати на сайті , для того щоб нечисті на руку , не стали це копіювати . Про все це , я вам розповім особисто при роботі з вами.

А тепер, як взнати чи я зможу вам допомогти:  Я відсіваю відразу тих людей , яким я не можу допомогти. Та й ви самі прямо зараз , можете без моєї участі , для себе визначити чи зможу я вам допомогти.
Прямо зараз зайдіть в книгу відгуків. За рубриками знайдіть те що вас турбує , що змушує вас , до мене звертатись . Якщо там описуються , такі випадки або симптоми як у вас , і ви читаєте про позитивне рішення цих питань, значить я зможу вам допомогти. Якщо того що вас турбує , у книзі відгуків немає , значить ні . Значить вам я допомогти – не зможу.
Бажаю вам щоб незабаром ваше життя налагодилося .