Зоряна, 33 роки

До п. Миколи я звернулася вперше майже 2 роки тому, прочитавши оголошення в газеті. На той час в мене був дуже важкий стан. Таке враження ніби я знаходилася в “бетонному мішку”, за щоб не бралася – нічого не виходило, відносини з оточуючими не складалися. Я вважала себе сильною, але своїми силами я з цього вирватися не могла. Тому звернулася до Миколи Володимировича, хоча і на великий успіх не сподівалася. Я тоді вже ні на що не сподівалася, все мене гнітило і дратувало, терзали безпідставні страхи, переслідували раптові незрозумілі хвороби.

На сьогоднішній день я вже точно не пам’ятаю своїх відчуттів на першому сеансі зняття порчі, але добре пам’ятаю що щось відчувала, хоча до того, коли мені інші знахарки і цілителі відливали віск чи викачували яйця, я нічого не відчувала.

Після другого сеансу з мене ніби зняли цей “бетонний мішок”, стало легше дихати, з’явилася надія, минулося відчуття безвиході.

На третьому сеансі ( під час його проведення) я майже нічого не відчувала, але після нього за кілька годин мені стало так погано, що я відчувала – до ранку не доживу. Мене охопив безпідставний дикий жах, душили сльози, хотілося кричати серед вулиці на весь голос та інші подібні жахи. Я почала молитися і цей жах трохи зменшився. Але після цього я припинила лікування. Боялася повторення того стану. Хоча перед тим читала “Книгу відгуків” і знала, що можливе щось подібне після “<strong>екзорцизму</strong>”, але в той час все вилетіло з голови. Та пройшло майже 2 роки і я знов наважилася звернутися до Миколи Володимировича, адже проблеми мої не зникли, можливо навіть посилилися останнім часом.

За ці 2 роки я зауважила, незважаючи на те що я пройшла менше 3 сеансів, що моє життя покращилося, не переслідували так рясно невдачі, знайшла улюблену роботу, та ін.. Лише останніх 3-4 місяці я знов відчула той “бетонний мішок”. Тому наважилася знов звернутися до п. Миколи.

Цього разу я пройшла всі сеанси. Особливо з острахом очікувала сеанс “екзорцизму”. Але на диво все пройшло легко і безболісно, лише було відчуття, що тіло налилося важкістю та було важко дихати, ніби піднімалася на гору. Ці відчуття зникли через 15-20 хв. І більше незручностей і дискомфорту я не відчувала.

Наступні сеанси пройшли так само. І після кожного я відчувала полегшення.

До того я вже не могла дивитися на себе в дзеркало – страшна, якась розтріпана, шкіра як в 70 річної бабці, очі потухлі.

Вже після 2-го сеансу я змінилася зовнішньо, очі засвітилися, шкіра помолодшала на очах. Мені самій в це було важко повірити. Сьогодні я вірю що в мене буде все добре. “Бетонний мішок” в минулому.

Щира вдячність Миколі Володимировичу за те добро, яке він приносить людям і зокрема мені.

Зичу доброго і міцного здоров’я, сил і щастя п. Миколі. Радості в його житті.

P.S. Хочу звернутися ще раз до пацієнтів Миколи Володимировича, які будуть читати ці рядки: не залишайте зцілення на півдорозі. Навіть, якщо ви будете відчувати фізичний чи душевний біль під час чи після сеансів. Це тільки подовжить час вашого одужання, як це сталося зі мною. Я могла ще 2 роки тому позбутися своїх проблем.

Марія, Італія. Відгук №103, 07.07.2013 рік, захист від порчі на все життя
Я,як тисячі наших жінок,подалася до Італії,бо іншого виходу у мене небуло. Вдома залишила з чоловіком неповнолітню дочку. Скільки було болі в моєму серці, це один лиш Бог знає! Роки швидко проходять і дочка стала дорослою. Я дуже тішилась,що моя дитина вихована, її друзями були і є книжки. Вона ніколи не скаже поганого слова, грошам знає ціну,одним словом, не зблудила. Я так тішилась що вона виросла, що всі проблеми за спиною,але не так.

Бачу, що мої проблеми тільки починаються. Моя дитина якась не така як повинна бути. Себе почала рахувати недорозвинутою, ідіотом, безглуздою, безобразною, бездарністю у всьому, за хлопців і мова не ведеться! Нічого її не цікавить, нічого її не по рібно, хотіла звести разунки зі життям! Скільки пережито скандалів, скільки пролито сліз! Кажу її, якщо в тебе є проблеми з психікою, то ідемо до лікаря. Погодилась і ми пішли до психотерапевта. Лікар дала заключення,що психіка в неї в порядку. Я дійшла до висновку,що тут щось не так! Почала читати про різні порчі, порівнювати ситуації І чим більше читала, тим більше була впевнена що пороблено! Це перший такий випадок в моєму житті.

Почала шукати порятунку і знайшла! Знайшла людину, яка підтвердила мою проблему і стала на мій захист! Це Микола Вишинський. Зважили всі обставини і П.Микола взявся за роботу. Дитина в перший день ритуалу почала реагувати. В неї зразу почались сильні головні болі, що терпіти не змогла без ліків. Так було два дні і на третій день її полегшало. Болі зникли і дитина починає бути веселішою. А ми ж то знаходимось від П.Миколи за 3000 км! Сила його немає меж!!!

Ми ще на пів-дороги до закінчення всього ритуалу,а зміни вже позитивні! Дорогі земляки,хто в біді-не чекайте, звертайтесь до людини яка вам допоможе! Це Пан Микола!!!

Які зміни відбулися після роботи? Що змінилося на краще? Опишіть детально..

Вже зараз Дитина весела, погляд і настрій має гарний. Сьогодні поїхали в місто за покупками.

КАТЕРИНА, Хмельницька. Відгук №104, 07.07.2013 рік, захист від порчі на все життя
Життя було нестерпним. Я вранці чекала вечора а увечері ранку. немогла ні спати ні їсти. Все боліло та ломало. Постійно якісь тривоги та апатія. Я обійшла багато людей які брались допомогти але нажаль не допомагало. За останій рік кілька разів лежала в лікарні ні конкретного діагнозу ні допомоги я не отримала. навіть прооперували. З чоловіком розійшлись -постійне депресивне становище не проходило. І дякую Богу що зустріла пана Миколу. Завдяки Богу та йому я не існую а повноцінно живу.

Які зміни відбулися після роботи? Що змінилося на краще? Опишіть детально..

Після проведенної роботи зі мною мій стан став значно покращуватись. Насамперед пройшла апатія. Захотілось жити та працювати. Покращився сон, зменшилась тривога. і хоч здоров’я налагоджується трохи помаліше та всеодно я відчуваю себе набагато краще. Я хочу подякувати від щирої душі пану Миколі нехай Бог допомагає йому у його не легкій справі. Дякую.

Віталій, Львівська. Відгук №105, 12.07.2013 рік, захист від порчі на все життя
Мене звати Віталій. Мені 21 рік. До зустрічі з пано Миколою я скаржився на біль в низу живота в правому боці та дуже погане самопочуття. В голову весь час лізли якісь погані думки та тривоги. Важко було навіть нормально розмовляти. Я звертався за допомогою до багатьох лікарів, які після того як оглядали мене не знаходили ніяких причин моїх недугів. Потім в інтернеті я знайшов інформацію про п. Миколу і в відчаї вирішив звернутися до нього.

Вже після кількох сеансів я замітив значні зміни в в кращу сторону, мій настрій почав покращуватися, з’явилася бадьорість та впевненість у завтрашньому дні. Болі в животі , які турбували мене довгий період часу, безслідно зникли. Дякую вам Микола Володимирович, за те що ви робите для людей.Щастя і здоровя вам на багато багато років. Для людей які будуть це читати, хочу сказати, що потрібно просто довіритись п. Миколі і ваше життя зміниться на краще.

Надія. Відгук №106, 12.07.2013 рік, захист від порчі на все життя
Мене звати Надія. Проживаю у львівській області. Звернулася до п Миколи з проблемами які виникли з моєю донькою.

Вона зустрічалася з хлопцем який її постійно принижував та ображав. Вона йому все прощала.

Пізніше вона перестала спати бо її почали мучати кошмари. Після року зустрічання з ним, тяжко захворіла. Лікарі не могли поставити ніякого діагнозу.

Ми почали звертатися до різних бабок. Всі  казали що нам пороблено,але відробити не могли. Коли ішла до Церкви, давала на службу Божу- ішла зворотня реакція. Тоді дочка не знала що з нею твориться.

Які зміни відбулися після роботи? Що змінилося на краще? Опишіть детально..

Після другого візиту до п. Миколи дочка його кинула, залишила цього хлопця. Стала нормально спати, почала з нами спілкуватися.

З цього часу ми всі здобули спокій.

Я дуже вдячна п. Миколі. Дай Бог йому міцного здоров’я, щоб він і далі міг нам всім допомагати.

Василь, Закарпатська обл. Відгук №107, захист від порчі на все життя
Дуже багато років себе погано почував. Постійно був як у тумані. Постійно відчував тривогу і страх. Боявся виходити з дому, боявся зустрічей та спілкування з людьми. Останнім часом не хотілося жити далі. Почали в голову лізти думки про це.

Коли Микола Володимирович почав працювати думав що зійду з розуму. БУВ ДУЖЕ НЕРВОЗНИЙ СТАН. Все в руках в той день ломалося. Ми продовжували працювати і потім все минуло. Зараз маю неабиякий шалений інтерес до життя, зявився ентузіазм. В планах не тільки жити а і плідно працювати. Планую відкрити бізнес у сфері рибного господарства. Тепер я хочу жити і знаю для чого. Я почав бачити своє майбутнє. Дякую Миколі Володимировичу за те що витягнув мене з цього всього.

Вікторія, Київської. Відгук №108, захист від порчі на все життя
Якщо Ви читаєте мій відгук – я знаю як Вам зараз важко. Дуже сподіваюся, що пережите колись мною, допоможе Вам прийняти правильне рішення і попросити допомоги в Миколи Володимировича, як це зробила колись я. Мої рідні, знайомі і друзі звикли бачити мене сильною і задоволеною життям жінкою. Я не пригадаю зараз дня коли постійна тривога і страх заполонили мою душу і серце. В цьому депресивному стані, коли біль і туга були нестерпними, рідні не впізнавали мене і не знали як мені допомогти. Я втратила своєї сили, мене хтось викреслив як особистість, я стала порожньою. До зустрічі з Миколою Володимировичем я зверталася до багатьох людей за допомогою в питанні, яке мене турбувало – я втратила віру в себе, у свою успішність і надію на чиюсь допомогу. Я щиро просила Бога направити мене на вірний шлях, вказати ту людину, яка може мені допомогти. І через пошукову систему «Google» я знайшла координати Вишинського Миколи Володимировича.

Я не хочу і не можу знати як саме працює Магістр. Я бачу результат. Я відчуваю, що знаходжуся під захистом Бога і сили Магістра. Думки мої стали чіткі і ясні. Дії правильні і послідовні. Є надія на гармонійно-стабільне життя. Віра в Велику силу. І Любов до Бога, до людей і до себе. Якщо після перечитування відгуку хоча б одна людина вирішить звернутися за допомогою до Миколи Володимировича – Ви на правильному шляху. А якщо буде бажання поспілкуватися зі мною особисто про допомогу, яку надав Микола Володимирович, зверніться до нього за моїм номером телефону. Я знову стала успішною і статусною жінкою. За що щиро вдячна Магістру ордену Волхвів-Екзорцистів Київської русі, дійсному члену Київської Академії нетрадиційної медицини, народному цілителю міжнародної категорії і просто людині, якій повністю довіряю – Миколі Володимировичу Вишинському.

Олександра, Львівської. Відгук №109, захист від порчі на все життя
Мене звати Олександра, мені 44 роки. Живу у Львові, маю троє дітей. Чоловік мій почав заходити в запої, не ночувати вдома, перестав спілкуватися з дітьми, до мене ставився агресивно. Постійно сварки, бійки, почав відкрито гуляти з іншими жінками, грошей нам на проживання давав мізерні суми, що ледь витягували.

Мені сусідка порекомендувала звернутися до п. Миколи.

Вже пройшли чотири обряди, і пішли зміни в кращу сторону, чоловік став спокійніший, почав спілкуватися з дітьми, зі мною. Я дуже вдячна долі за те, що звела мене з п. Миколою, що він допомагає людям, головне мати віру і надіятися на краще і буде все добре.

Ірина, Львівської. Відгук №110, захист від порчі на все життя
Звернутися до пана Миколи мене змусило такі проблеми, як почуття самотності, яке мене постійно переслідувало та давило на мене, а також проблеми з оплатою праці, які раптово почались після спілкування з людьми, яким я розповіла, що в мене все гаразд на роботі, в мене неначе все обірвалось.

Після того як пан Микола провів зі мною перший обряд в той самий день на мою карточку було перераховано заборговану заробітну плату, для мене це було як «чудо». Далі після проведення всієї роботи, в мене зникло почуття самотності, з’явилась впевненість в собі, відпала потреба постійно позичати гроші, та появилась впевненість, що все буде гаразд. За що я дуже вдячна пану Миколі.

Крім цього хочу зазначити, що спочатку я не дуже вірила в те що пан Микола зможе мені допомогти, так як не дуже вірила в такі речі і ніколи раніше не зверталась до подібних людей, але зараз зважаючи на ті зміни, які зі мною відбулись дійсно почала вірити в здібності пана Миколи і долі яка звела мене з ним.

Щиро Вам дякую, та бажаю Вам здоров’я на многії літа!!!

Наталія, Львівської. Відгук №111, захист від порчі на все життя
Зверталась я із своїм чоловіком до п. Миколи у зв’язку з тим, що мій чоловік періодично заходив у запої. Були у хаті сварки, непорозуміння. Він нікого не хотів слухати, був агресивний.

Після проведення обрядів, поведінка чоловіка змінилася. Він кинув вживати спиртне. Та й характер його змінився. У нашій сім´ї запанував лад. Через деякий час чоловік знову почав вживати алкоголь, але після мого звернення до п. Миколи, це припинилося. Як тільки у мого чоловіка з’являються проблеми з алкоголем, я знову звертаюся до п. Миколи. Він допомагає чоловікові. І результат я бачу зразу. Дуже вдячна п. Миколі за допомогу. Він допомагає повірити у себе, у майбутнє. Бажаю щастя і здоров’я на многії літа!

Олександра, Львівської. Відгук №113, захист від порчі на все життя
Мене звати Олександра, мені 33 роки, проживаю у Львові. Звернулась до п. Миколи за допомогою. Бо в мене після пологів померла дитина. Я не знаходила собі місця. В мене була тривога, страх, поганий сон, зривалась. З чоловіком не все ладилось. Проблеми із здоров’ям були, постійно хворіла.

Моя кума мені порадила звернутись до п. Миколи. Після першого разу, що я була, спочатку мені було важко, але вже на другий день мені стало краще. В мене піднявся настрій, самопочуття. Я стала веселіша. Тепер вже хочеться жити, хочеться щоб у нас із чоловіком були дітки.

Я вдячна п. Миколі за те, що він допоміг мені. Дай Бог йому здоров’я і багато-багато, багато років життя і його родині. Щоб і надалі допомагав людям які потребують допомоги.

Богдана. Відгук №114, захист від порчі на все життя
Мені за 52 і повне життєве фіаско,- рік без роботи, повне фізичне виснаження , душевний стан гірше нікуди. Найгірше (усвідомила після сеансів) присікувалась до дітей тобто була нестерпною буркотухою.

Пам’ятаю що була на діагностиці як уві сні, тільки просилась щоб мене не вигнали, бо на п. Миколу в мене була остання надія. Вже під час діагностики сльози потекли ручаєм і на душі стало легше. Перший сеанс. Пам’ятаю що внутрішній голос сказав мені що старі болячки будуть проявлятись близько місяця , так і сталось. Але яка радість, сина на військову службу скерували близько дому, без копійки грошей. Знаю що завдячую п Миколі і його помічникам. І ще відчуття що тебе огортають крила Ангела. При відвіданні державних органів перестали хамити і чіплятись. Другий сеанс. Під час сеансу відчула як з маківки відділилась світла невелика енергетична куля. Я змінилась. Бог благословив роботою, появилась велика потреба молитись за інших людей. Сталось так що перерва між сеансами склала більше 15 днів – повернення тяжкого душевного стану, крім того травмувалась , відчула що слід чим швидше продовжити сеанси. Третій сеанс ( перший на відстані) Не знаю як це пояснити але тут ефект такий же як і в приймальні п. Миколи. Повернувся спокій. …………….

Я після 8 сеансу. Дякую Богу за п. Миколу. З істоти що жила у постійному страху, перетворилась в жінку в якої в очах щастя, не впізнаю себе. Звертаюсь до тих хто читатиме ці рядки НЕ ВАГАЙТЕСЬ п. Микола вилікує душу й тіло. Дайте собі можливість стати щасливими.

Олександра. Відгук №115, захист від порчі на все життя
Мене звати Олександра, мені 33 роки, проживаю у Львові. Звернулась до п. Миколи за допомогою для мами. Моя мама на даний момент знаходиться за кордоном в Італії. За цей час що вона там, а це вже 12 р., в неї постійно боліла голова, хворіла часто, мала неспокій, зривалась на всіх, вночі коли вона спала, могла піти кров з носу, могла затерпати голова.

Але коли я принесла мамину фотографію і почала проводити обряди, в неї покращилось самопочуття, піднявся настрій. Мама стала спокійнішою. В неї перестала боліти голова. Вона починає потроху звикати до того, що їй не потрібні таблетки.

Я вдячна пану Миколі, що він допоміг мені, моєму чоловікові і мамі. Дай бог йому здоров’я і багато років життя.

Петро. Відгук №116, захист від порчі на все життя
Звернулися до П. Миколи по поводу сина, який знаходився на той момент в Москві. Яка проблема була. Зв’язався зі старшою від нього молдаванкою, чи то циганкою, після чого втратив розум, вів себе не адекватно, нікого не хтів слухати, і хотів з нею женитися. Задача була поставлена така, щоб він залишив її в спокою, щоби розірвати їх не правильний союз. Тому, що при діагностиці було вияснено, що там є і приворот, і зомбування, окрім того була нанесена порча на розлад психіки.

Син знаходився під час роботи в Москві, через два дні ми повідомили Миколу Володимировича, що він знайшов собі іншу дівчину, і категорично і кінцево порвав з цією молдаванкою. Робота продовжувалась. Після цього в нього почалось загострення, після якого він дуже почав пити. Повернувся назад в Хмельницький, в рідне місто, і попросився щоб його відкапали. Після такого прокапування став абсолютно нормальною, здоровою, адекватною людиною, яка розуміє батьків, родину, не збирається більше зв’язуватися з ніякими циганами, з ніякими молдаванами, тобто вийшов з під власті, дуже змінився, все нормалізувалося.

Безмежно дякуємо Миколі Володимировичу, що він зумів за такий короткий термін на такій відстані, так як син був в Москві, і не знав абсолютно про жодну роботу з ним, настільки його змінити і повернути адекватність, повернути в родинне коло, до нормального повноцінного життя.

Наталія. Відгук №117, захист від порчі на все життя
Мені 23 роки. Я звернулася до Миколи Володимировича з приводу гінекологічних хвороб різної етіології, які абсолютно не піддавалися лікуванню, а деякі і діагностиці, тільки з часом змінювалися на інші і витягували в мене все більше грошей, нервів і додавали все більше розладів з чоловіком, який здоровою мене ніколи і не бачив. Останньою краплею цього всього стало те, що я почала жити сама, тому, що постійно підозрювала свого чоловіка в зраді, а хвороби і далі з’являлися, також почалися приступи агресії, які я не могла контролювати. Я маю безпосереднє відношення до медицини і тому до нетрадиційної медицини звернулася вже від абсолютної безнадії і відчаю не дуже вірячи,що це допоможе,але втрачати було нічого. Нажаль я побувала у “деяких” людей , які обіцяли, що знімуть порчу за допомогою свічок та яєць, але це , як ВИ вже зрозуміли – не допомагає. Тому довелось шукати далі, адже хтось може допомогти і дякувати Богу я знайшла Миколу Володимировича.

Я заспокоїлась, стала більш розважливою. Мої хвороби зникли. Я забула про аптеки,аналізи і постійні консультації. Я можу нормально ЖИТИ. Мені залишилось ще декілька сеансів, а відчуваю себе вже дуже добре. Микола Володимирович – дуже дякую, що допомогли мені. Бажаю Вам здоров’я і хай Бог допомагає Вам у всьому.

Марія. Відгук №118, захист від порчі на все життя
Мені 26р. У мене були проблеми як фізичні, так моральні, також сімейне життя неладналось, постійно сварки. Також із здоров’ям були проблеми. Поганий сон.

Після кількох сеансів я почала почувати себе краще, стала частіше посміхатись, а з душі мабуть камінь впав. Хотілось більше працювати. Здоров’я стало набагато краще. Дякую Вам, пане Микола, за таке добро, яке зробили для мене і що робите для других. Дай Боже Вам здоров’я.

Сергій. Відгук №119, захист від порчі на все життя
Мені 31 рік. Проживаю у місті Львові. Звернувся до п. Миколи за допомогою, бо не міг знайти людину до життя вже більше 10 років. Звернувся з цією проблемою до п. Миколи.

Тільки я попросив допомогу, буквально на слідуючий тиждень я знайшов цю дівчину, з якою одружуюсь. Але після наших заручин, я почав погано спати, і під час дня почував себе дуже нервово цілий місяць. Тоді я вирішив поїхати відпочивати з нареченою в Італію, думав що поможе відпочинок, але стало ще гірше. Я замкнувся в собі, став ще агресивніший, взагалі не міг спати, і кидався на людей, стало важко дихати, я сам себе не впізнавав. Вирішив набрати п. Миколу! Розповів йому, що робиться зі мною. Дивно, але вже за пів години стало легше, появився настрій, став спокій, нервовість щезла. Життя продовжилось.

Я безмежно вдячний п. Миколі за його вміння допомагати навіть на відстані, для мене досі дивно, як це можливо. Повірте мені, можливо!!!

Дай Боже йому здоров’я, його родині, щоб допомагав людям, які потребують його допомоги.

Уляна. Відгук №120, захист від порчі на все життя
Мені 33р. Мене на протязі довшого часу турбували важкий душевний стан, швидка стомлюваність, виснаження, а коли стало ще гірше я звернулася за допомогою до Миколи Володимировича.

Вже після третього  дня роботи зі мною, я відчула значне полегшення, немов би “камінь з душі спав”, стала більш активнішою.

Дуже вдячна і бажаю Вам, Микола Володимирович, довгих років життя та усіх земних благ.

Людмила. Відгук №121, захист від порчі на все життя
Мені 50р. Я перенесла тяжке онкологічне захворювання, вернулась на роботу – маю спільну справу ще з однією людиною, відносини в мене з нею не склались, вона постійно давила на мене, зверхньо поводилась, не давала нормально вести бізнес, крім того мені постійно здавалось, що мені хтось заважає жити, ніякі справи не вдавались, в сім’ї часто були сварки, взаємні дорікання, самопочуття весь час погіршувалось, не було сил виконувати ні домашні справи, ні свої обов’язки на роботі.

Я звернулась за допомогою до Миколи Володимировича. З кожним сеансом мій душевний стан покращувався, зараз я почуваю себе веселою, моя напарниця стала м’якішою по відношенню до мене, я отримала душевний спокій і добре себе почуваю.

За це все я дуже вдячна Вам, Микола Володимирович! Бажаю Вам міцного здоров’я і довгих років життя!

Ліля. Відгук №122, захист від порчі на все життя
Мене звати Ліля, мені 33 роки, проживаю у м. Львові. До п. Миколи я прийшла на прийом в жахливому стані. Я погано себе почувала, була тошнота, головокружіння, поганий сон, агресія, поганий апетит. Проблеми були не тільки у мене, але й у сина, якому 9 років, з чоловіком ми не знаходили  спільної мови, вдома крім сварок нічого доброго не було. У мене захворіла мама, яка не хотіла нікуди звертатись, тільки до лікарів. 3 роки мамі лікували депресію без результатно. Я залишилась без роботи, мама хвора, чоловік гуляв, пив, піднімав руку. До п. Миколи я звернулась, коли вже обходили кілька місць. Після зливання воску, ставало краще на деякий час. Також я ходила на молитву в ц. Михаїла, також ставало краще на декілька днів, і знову все поверталось.

В моїй сім’ї було дуже багато проблем і працювати треба було з усіма. Я вдячна п. Миколі за те що він мені не відмовив! Контакти п. Миколи я знайшла випадково, через інтернет, коли була у повному відчаї. Якщо ви попали на прийом до п. Миколи, вам вже дуже пощастило. Людей, які зацікавлені в тому, щоб людина після роботи з нею вийшла з посмішкою, а не зі сльозами, дуже мало!

Бажаю п. Миколі і його  родині міцного здоров’я!

P.S. Хочу відзначити важливий момент. Пишучи цей відгук, я зловила себе на думці, що я зовсім забула в якому стані я прийшла і як мені було важко.

Ольга. Відгук №123, захист від порчі на все життя
Причин звернення було дуже багато, були хвороби, страхи, проблеми на роботі, в сімейному житті – одним словом думала, що ще трошки і моє життя припиниться.

Ми з чоловіком почали шукати гідну людину, яка дійсно зможе нам допомогти, що для Росії дуже рідко …. Але на наше щастя ми вийшли на Україну, а точніше на Вишинського Миколи Володимировича і він нам провів діагностику … Після проведення діагностики, ми м’яко кажучи шокувались, від того, що з нами … і ж дійсно, ще раз повторюся, я думала ще чуть-чуть і зі мною трапиться щось страшне. Я приходила додому до мами і просто говорила про свою смерть, відчуття були нестерпні. Були зриви, скандали, бажання розлучитися з чоловіком.

Отже зібравшись з силами, ми провели перший день роботи, що хочу сказати з цього приводу, не знаю що саме сталося, але стан наш став більш спокійний в перший день, на другий і третій день, у мене з грудей, як камінь зняли, раніше було важко дихати, я в другий день почала дихати в прямому сенсі цього слова, в третій день у нас з чоловіком з’явилася неймовірна енергія, бажання жити, любити, працювати, бути разом. Ми активно стали налагоджувати свою роботу, хоча більше двох років пройшло, як наш бізнес зазнав фіаско. Після 3 днів роботи, нам почали приходити ідеї, ми з малого їх почали реалізовувати, і зараз тримаємося на цій хвилі. На 4, 5 день, я почала помічати, що я стала м’якше ставитися до чоловіка, повернулися колишні почуття до нього. Стала поступатися чоловікові. Таке відчуття, ніби ми тільки почали з ним жити чи повернулися в минуле, коли у нас було все добре. Чоловік дуже задоволений моїм до нього ставленням. І вдячний Вишинському М.В. – за дуже багато чого, що він для нас зробив. Хочу звернутися до людей, яким дійсно погано, як колись було погано нам, що Микола Володимирович – це дійсно людина від Бога, дуже відповідальний, поспілкувавшись з ним – хочеться жити, йде такий заряд енергії і віра в майбутнє, від простих його слів. … просто стає добре. Очі сяють щастям, з’являється блиск в очах. Проблеми зникли, хоча пройшло всього лише пару тижнів і цього відчуття вже не пам’ятається, що з нами було щось погане.

Від усієї душі бажаємо Миколі Володимировичу здоров’я, родинного благополуччя та довгих років життя. Ця людина творить чудеса. Ми хочемо сказати людям, які читатимуть наш відгук – ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ВИШИНСЬКОГО МИКОЛИ ВОЛОДИМИРОВИЧА, ВИ ВІДЧУЄТЕ ЩАСТЯ В ЖИТТІ, ЦЯ ЛЮДИНА ЗРОБИТЬ ВАС ЩАСЛИВІШИМИ! СПАСИБІ ВАМ МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ!

Катерина. Відгук №124, захист від порчі на все життя
Мені 26 років. До Миколи Володимировича мене привели сильні та «Страшні» роздори з коханою людиною – моїм чоловіком. Ще три місяці тому ми були парою (і я надіюсь з допомогою п.Миколи так буде і надалі), якій заздрили практично усі, у нас кохання, дружба, взаєморозуміння і всі ті речі – матеріальні і не матеріальні, які, на мою думку необхідні (достатні, точніше) для щасливого життя. Але одного дня хтось ніби перерізав нитку, сказав «досить» і почався кошмар…. Мого чоловіка немов підмінили, він став чужим, замкнутим, його в мене все почало дратувати, більше не було гарних слів в мою сторону, та були фрази – «я не можу навіть на тебе дивитись», «мені треба побути одному», «я не знаю чи далі хочу бути з тобою»… Ми завжди розмовляли і «чули» один одного, але цього разу все було не так, це був не мій коханий чоловік… та я вирішила не опускати руки і просто чудом сама натрапила в інтернеті на сайт Миколи Володимировича, і все, можливо не повірите, але я відчула, що він мені допоможе, і приїдучи до нього я так і сказала: «на Вас остання надія».

Сидячи в коридорі у п.Миколи та слухаючи запис про обряди, які будуть проводитись, я думала – невже це все відбувається зі мною, невже на душі може бути настільки погано, я навіть припускала думку, що тепер не страшно і вмерти, бо душевні муки настільки жахливі, що кожного дня я прокидаючись, не розуміла, для чого я проживати ще один жахливий день. Признаюсь одразу, насправді стало легше десь після третього або четвертого обряду (хоча вже після першого дня з п. Миколою було відчуття наче «душа заспокоїлась і більше не плаче) – я поверталась від п.Миколи В. на роботу, і вже кілька днів до цього була гарна погода, і тут я ПОМІТИЛА, що світить сонце та усміхнулась, і було таке дивне відчуття легкості, і саме основне – впевненості у тому, що все буде гаразд і жити – варто! Мені аж захотілось заплакати – тільки цього разу не від болі, а від радості… Крім проведених обрядів, п.Микола сказав дуже багато Мудрих речей, які мені допоможуть у майбутньому, та й вже допомагають, головне хотіти цього і повірити, що ця людина – п.Микола, Вам допоможе. Я не знаю як йому це вдається, і мабуть, не хочу знати, основне – ЦЕ ДОПОМАГАЄ! Мої стосунки з чоловіком налагоджуються, з’явилась віра у завтрашній день, а саме основне я зрозуміла, що людині для щастя так мало потрібно, але як швидко це «щастя» можна втратити, і якби не допомога п.Миколи, не знаю що б зі мною було… Я дякую долі, що звела мене з п.Миколою, а йому бажаю міцного здоров’я та довгих років життя, тому що його допомога знадобиться ще дуже багатьом людям.

Оксана. Відгук №125, захист від порчі на все життя
Мене звати Оксана. Мені 29 років. До пана Миколи звернулась через проблеми з чоловіком.

Спочатку я думала, що так, як я живу – це нормально. Але після роботи проведеної п.Миколою я побачила, що може бути краще. Чоловік став таким, як був ще після весілля. Не кричить, допомагає, головне вірити. Дай боже йому здоров’я і сил допомагати людям в тяжкі хвилини.

Світлана. Відгук №126, захист від порчі на все життя
Мені 39 років. Перші рядки хочу написати для таких людей, які потребують допомоги (так, як зовсім недавно цього потребувала я). Я була вже більш, як впевнена, що мені ніхто не допоможе (скільки я об’їздила ворожок і знахарів), допомагало на дуже малий період і знову все починалось спочатку: цей страх, що зі мною, щось станеться, ця самотність (з чоловіком розлучилась майже 4 роки назад) і всі мужчини відверталися, як від прокаженної, це небажання, щось робити, вимотували мені душу. Чисто випадково натрапила в інтернеті на інформацію і відгуки про п. Миколу. Я не знаю чому (напевне сам Бог підказував мені), що я маю звернутись до цієї людини. За хвилин 20 після того, як я відправила повідомлення п.Миколі до мене зателефонувала його помічниця п. Наталя і ми домовились, коли я зможу зв’язатись з п.Миколою. Скажу відверто, мене мучили сумніви (як на відстані, що мені нікуди не треба іти-їхати, бо п.Микола прцював зімною по фото) мені можна допомогти.

Після першого ж обряду, сталось велике диво, моя душа заспокоїлась, я стала себе краще почувати. Моя донька (до речі п.Микола теж працював і з нею) стала набагато веселіша, стала бігати на стадіоні (до того прийшовши зі школи лягала і нічого її не цікавило). Тепер я хочу жити, я впевнена, що пройде зовсім мало часу і у мене налагодиться особисте життя. Мені хочеться кожен день співати, чого я не робила років 5. Звертаюсь до людей, у яких є проблеми, не вагаючись, звертайтесь до п.Миколи, я переконалась у цьому на власному досвіді, це дійсно чесна, добра, чуйна людина, а перш за все знавець своєї справи. Особисто Миколі Володимировичу хочу побажати здоров’я, терпіння, нехай Бог дає йому сили і береже його і його родину.

Маруся. Відгук №127, захист від порчі на все життя
Була в мене чудова сім’я, розумні й дуже гарні сини та люблячий чоловік. В хаті достаток, та… Сталася аварія в якій не дістала жодної царапини, але сильний струс мозку. Сутки без свідомості в реанімації та три тижні сну в лікарні. В результаті часткова амнезія. Я не знала хто я, чи маю сім’ю. Потім приїхав чоловік із зарабітків з Москви, і замість того, щоб мене заспокоїти та по-новому познайомитися, сказав, що ми чужі люди, пов’язані господарством та дітьми. Це на мої ще такі слабі мізки вплинуло дуже погано. І в наслідок – затяжна депресія. Я весь час плакала, втратила інтерес до всього, не хотіла більше жити. Так в сльозах промайнув рік. Я почала згадувати своє життя і розуміла, що чоловік чомусь змінився, і я чомусь стала така нещасна. Це мабуть хтось так негативно на нас повпливав. Сини весь час мене підтримували і я вирішила шукати допомоги. Так через інтернет знайшла пана Миколу.

Пан Микола дуже терпляче мене вислухав. Потім почав працювати. Після восьмого дня роботи мені було зле. Мучив головний біль, а робота продовжувалася. Слава Богу все минулося. Я вже не плачу, почала бачити світ навколо себе, відчуваю запахи природи, прибираю в хаті, все роблю. Бо вже хочу робити. Депресія в минулому і невдачі також. Дорогі жінки. Якщо у вас схожа життєва ситуація, чи депресія, прошу вас не втратьте свій шанс на допомогу. Напишіть про свою проблему пану Миколаю. Бабки-ворожілі не допоможуть, і це факт. Пан Микола нам реальна допомога.

P.S. Чоловік вперше за цілий рік мені зателефонував з Москви! Пройшов біль в хребті, що мучив мене кілька років!

Індіра, Туреччина. Відгук №128, захист від порчі на все життя
Доброго часу доби, всім хто читає зараз мій відгук. Я пишу в основному для тих людей, хто опинився у скрутному становищі і шукає вихід, не знаючи кому вірити і куди звертатися. 10 днів тому я була в подібній ситуації і не спала ночі, просиджуючи в неті. Спочатку я хочу сказати кілька слів про порчу і подібних речей для тих, хто в це не вірить і вважає казками. Треба завжди пам’ятати, що той факт, що ми не можемо пояснити яке то явище, не означає, що цього явища не існує. Так само як і струм – ми не бачимо електронів, але користуємося струмом. І ще те, що реально сьогодні – кіно, інтернет, телебачення – здалося б повною маячнею якихось 100 років тому. Спробували б ви тоді пояснити комусь, що будете запросто розмовляти з людиною з Америки, бачити і чути його, або літати на Місяць. Так станеться і з порчами, і духами, які часто згадуються в книгах всіх релігій… Просто поки що у науки немає про них знань.

Я за професією перекладач, багато читаю, і не схильна все звалювати на порчу та прокляття, але хочу сказати, що це вже другий раз в житті, коли на мене впливає саме порча. Я не вірила в такі речі в 27 років, але при всіх достоїнствах – зовнішність, гарна фігура, освіта і товариськість я не могла вийти заміж, не могла влаштуватися на роботу, всі мої дорогі технічні та інші переклади з англійської мови, замовники забирали і не оплачували, був кошмар у всьому. Зрештою я дізналася від колишнього нареченого, що його матуся бігала до чаклунки, щоб відворотити його від мене, так як я була іншої національності, і для нього була “припасена” інша дівчина. Темна жінка не боячись гріха, закопала заговорений замок, і він повинен був закрити мені всі дороги, і в принципі, мене згноїти. Хлопець сам сміявся над такими речами, не вірив, так само посміялася і я. Незабаром я поїхала у пошуках щастя до Москви. Там мене чекала робота, і опікали 5 люблячих братів. Я незабаром зустріла хлопця, молодого лікаря, і він був найкращим хлопцем на світі. Але я раптом стала худнути і худнути. Потім до цього додалися напади плаксивості – в будь-якому місці і за будь-якого приводу – у мене починали текти сльози, тремтіло підборіддя і я не могла з цим впоратися.

Я приїхала додому на Кавказ. Ніхто не впізнавав мене через моє виснаження. Друзі роздивлялися мої вени на руках – вони вирішили, що хтось підсадив мене на наркотики, знаючи що я сестра забезпечених братів. Всі аналізи були нормальними, але мене пригнічував звук, світло, і я лежала в своїй кімнаті, ридаючи по 3 години на день. Найчіткіший спогад – мені хочеться лежати під деревом, в землі, але щоб наді мною була зелена трава…  Тож мене відвели до знахарки – російська жінка, і коли вона починала читати молитву – її рвало перші 3 дні. Потім потихеньку стало легше і за місяць вона мене вилікувала, інакше я б просто померла. Я тоді видужала, вийшла заміж і народила дуже гарного хлопчика. Це про порчу на смерть. Схожа картина трапилася зараз зі мною. У зв’язку з роботою чоловіка, ми приїхали з Туреччини до Молдови. Молода жінка поклала око на мого чоловіка (іноземець і висока посада). Він виявився теж не без гріха, але коли схаменувся і кинув її – у нас в будинку почалося пекло. Сварки, непорозуміння, крики. Діти хворіли постійно. Що б ми не робили, як не старалися, щастя не було. Щоночі я думала – хоч би ранок не наставав подовше. Починалася вже депресія. Шкодую зараз, що ні до кого не звернулася тоді, можливо я врятувала б сім’ю. Зараз через 8 років (у нас вже 2 дітей), раптом пішовши від чоловіка, я обдумала ситуацію – і відчула, що там було нечисто. Повертатися до чоловіка мені не хотілося – надто багато болю, але що таке залишитися з порчею, я вже знала. 4 дні і 4 ночі просиділа в неті, і знайшла людину, яка не займається приворотами, а значить і відворотами. Знайшла його в дуже важкий момент, мені 45, вчора дружина директора іноземної компанії, сьогодні жінка, що втекла з дитиною на чужу квартиру… Микола Володимирович зробив діагностику по фото, і сказав, що є і порча, і прокляття, і приворот. Не знаю, що він робив вдень, але кожен вечір розмовляв зі мною по скайпу – наче тримав ситуацію під контролем, по голосу видно було, що дуже втомлювався, і іншим людям відповідав на дзвінки теж допізна. Не буду приховувати – були сумніви – хто він, цей чоловік? Як він мені допоможе на відстані?

Я вирішила просто довіритися і просила у Бога допомоги.

Які зміни відбулися після роботи? Що змінилося на краще? Опишіть детально..

Я вирішила просто довіритися і просила у Бога допомоги. За 9 днів лікування я пройшла, як кажуть, всі іпостасі – знову гірко плакала, прощала, починала в душі нове життя. 6 днів тому, я стояла на дорозі, і мені здавалося я тільки тінь. Кожен вечір був дзвінок – і єдина людина в Молдові – чужій для мене країні – дзвонив, і повідомляв, що робота проведена, що зроблено по очищенню і лікуванню, і розмовляв, заспокоював, якщо треба, трохи сварив. Сьогодні 5-й день, як моє лікування закінчено, але мені здається, що все це було минулого року. Моя душа і серце не болять. Відпустила я ті образи на чоловіка, Бог з ним… У мене не болить душа! Адже це головний симптом порчі. Вона боліла так, що не можеш жити, не можеш нічого робити. Я відчуваю силу, що я багато чого можу, вмію, і вартую багато як жінка… Я не можу собі навіть відповісти, як же я так забула всі радощі життя, і чому життя здавалося мені таким жахливим? Чоловік надсилає гроші, навіть якщо я не прошу, син – підліток – не такий вже нервовий, слухає мене, не грубить. І діти не дратують мене так, як це було раніше. Я стала набагато спокійнішою, веселішою. Все, що я зараз пишу, це щира правда, бачить Бог. До сих пір мені дзвонить Микола Володимирович, сьогодні він сказав, що позитивні зміни відбуваються на протязі року, і рік він допомагатиме, якщо це знадобиться.

Люди, що потрапили в схожу ситуацію, я пишу для вас, знайдіть пізніше мій відгук, який я зроблю через кілька місяців, я обіцяю написати правду, для тих кому цікаво. А зараз я кажу, що мені набагато легше, я і відчуваю дуже великі зміни. Кожен день кажу цій людині спасибі, і нехай Бог береже його сім’ю.

Оксана. Відгук №129, захист від порчі на все життя
Мене звати Оксана, мені 44р. Звернулась до п. Миколи з ДУЖЕ поганим настроєм і самопочуттям. До того зверталась до біоенергетиків, сказали сильна порча і нічого не доможуть бо органи заблоковані, і я у відчаї навіть звільнилась з роботи де працювала 20 р. Не було сил. Кожен день приносила тіло додому, а дома зриви на рідних. Думала це кінець, навіть думка пробігала, що “там” мені може буде легше. Без заспокійливого не засинала, а зранку не хотілось вставати. Похудала, посіріло лице, на люди не хотілось іти.

Під час шести днів роботи з п. Миколою я почувалась ще гірше. Аж на 7 день в мене ніби камінь зійшов, бо аж душа боліла. Пішла на роботу провідати своїх колег, а вони давай мене засипати компліментами, обнімати, казали як я гарно виглядаю. Я й сама замітила ще з ранку і не вірила, думала ненадовго. Надіюсь, що цей прекрасний душевний стан не залишить мене, дякуючи такій Людині як п. Микола. Одне жалію, чого раніше не знала таких людей як п. Микола, а стільки часу мучилась і лишилась любимої роботи, думаю в мене все попереду.

Ігор, Волинська. Відгук №129, захист від порчі на все життя
Мене звати Ігор. Звернувся до Миколи Володимировича з причин, які не давали мені повноцінно жити, а саме затяжна депресія (біля двох років), страхи, тривоги, душевний неспокій, велика напруга при спілкуванні з батьками та родичами, суїцидальні думки, небажання жити, безсоння. Я звертався до різних людей про допомогу, їздив в храми, подавав за здоров’я, але полегшення не відчував. Все таки надія не покидала мене, не дивлячись на нестерпні душевні муки я продовжував шукати вихід і раптово знайшов сайт Миколи Володимировича.

Після трьох сеансів, які були проведені п. Миколою, я відчув як світ став навколо мінятись, я почав бачити себе у цьому світі, думки стали яснішими, появилось бажання жити, страхи тривоги стали поступово відступати. В мене появилась впевненість у завтрашньому дні, у майбутньому, а саме основне появилась надія та віра у те, що я зможу жити повноцінним життям. Велике спасибі Богу та п. Миколі за його працю. Люди, якщо у вашому житті щось подібне, на зразок моєї ситуації, можете без роздумів звертатись до Миколи Володимировича. Усім бажаю здоров’я, щастя і любові!

Олександра. Відгук №130, захист від порчі на все життя
Мене звати Олександра, мені 40 років. Для мене, як і напевно для кожної жінки в житті дуже важлива сім’я, гармонійні стосунки у сім’ї, повага та підтримка з боку чоловіка. Я прожила в шлюбі із чоловіком чотири роки. Прожили ми ці роки як у казці – у великій любові та повазі один до одного. Але, приблизно два роки тому, я почала помічати, що мій коханий різко змінився – став не логічний, агресивний, перестав приносити кошти до дому, в нас почалися сварки на рівному місці, він міг без пояснень зникати, не ночувати дома. Чоловік перетворився на 100% альфонса, якого нічого не хвилювало в житті – на які кошти ми живемо, яким чином вирішуються наші побутові проблеми. На всі мої прохання схаменутися відповідав грубо та завжди у всьому звинувачував мене. В такому стані речей ми прожили 2,5 роки. В цьому році про мій 40-річний ювілей чоловік навіть не згадав, не привітав мене, при мені по телефоні (це був вихідний день) домовився із колегами по роботі про якусь гулянку та поїхав з дому. Для мене це було останньою краплиною. Я попросила його якийсь час пожити окремо – він погодився, забрав речі та виїхав з дому. Як пізніше з’ясувалося до іншої жінки, з якою він був знайомий всі ці 2,5 роки. Крім того окремо хочу описати свій жахливий фізичний та емоційний стан, який був в мене протягом цих 2,5 років. До цього часу я була абсолютно здоровою людиною. Не знала, що таке хвороби. За останні 25 років ніколи не зверталась до лікарів, бо нічого абсолютно не турбувало. А тут ніби мене підмінили – різко почав падати зір, почались страшні болі у суглобах, тахікардія, запаморочення, заторможена реакція, не можливість сконцентруватись на роботі, повна апатія до всього, страшна тошнота ні з того ні з сього, я не спала по ночах, були різкі перепади настрою, дуже тривожний стан, хотілось кудись тікати, бігти від чогось. Я дуже ослабла та було таке відчуття, що моя життєва сила мене покидає та я от-от помру. Я не могла зрозуміти що це. Ставало все гірше і я почала шукати порятунку. Випадково в інтернеті потрапила на сайт Миколи Володимировича. Прочитала відгуки людей про нього, побачила його фото, та незважаючи на всі сумніви, вирішила написати йому. Пізніше прийшла до нього на прийом. Пан Микола провів діагностику мене та мого чоловіка та повідомив дуже жахливі для мене речі – що на мені порча на смерть, на нас обох порча на розлад сімейних стосунків, на чоловікові приворот. Для мене це була дуже жахлива інформація, мені навіть мову на якийсь час відняло. Пан Микола повідомив, що може все це виправити, зняти все це з нас обох та поставити відповідний захист від можливих негативних впливів.

Всі проведені ним обряди я завжди відчувала, відчувала як поступово повертаюсь до свого нормального фізичного стану, змінюється мій душевний стан. Мені ставало неймовірно легко, нічого не гнітило, я почала нормально спати по ночах, та просипатись відпочившою, пройшли жахливі болі в суглобах, я можу нормально зайти та вийти з маршрутки, піднятися по сходах, пропав тривожний стан, агресивність, нервовість, піднялась працездатність, з’явилось бажання звернути гори. Також зміни відбулися і в поведінці мого чоловіка – він пішов від тої жінки, вибачився переді мною. Сказав, що в нього ніби було якесь запаморочення, яке зараз минулось та він побачив реальний стан речей. Сказав, що багато чого зрозумів та переосмислив за цей час. Хоча зараз ми все ще не разом через певні причини, я розумію, що все ж таки, в свій час, ми відновимо свої стосунки, але вже із чистого листа із новим розумінням одне одного, самих себе та того, як ми хочемо прожити своє життя.

Хочу звернутись до всіх жінок – бережіть та охороняйте свої сім’ї. Якщо ви бачите, що сім’я раптово почала розвалювати, чоловік не адекватний та озлоблений не чекайте поки все зруйнується само собою – вчасно звертайтесь за допомогою. Микола Володимирович – це людина, яка дійсно знає свою справу, робить її професійно та із гарантією. Нехай Бог благословляє та береже його в його нелегкій праці.

Петро. Відгук №131, захист від порчі на все життя
Ходіння по бабках давало короткочасне полегшення, єдине, що я вже точно знав, що нанесені дуже страшні порчі. Після останнього зливання воску минуло декілька місяців. Я вже думав, що проблеми позаду. Але буквально на протязі декількох днів стан здоров’я настільки погіршився, що навіть важко було ходити, пропала енергія, таке відчуття, ніби на плечах величезний тягар, ще й почала терпнути ліва рука. Погіршився емоційний стан, безпідставна агресія, погіршилась пам’ять, надзвичайно важко було сконцентруватись на роботі.

Зрозумівши, що справа дуже серйозна, ні бабки ні медицина тут не поможуть, почав шукати спеціаліста, який професійно займається зняттям порчі. Натрапивши на сайт Миколи Володимировича, прочитав усю інформацію, інтерв’ю, відгуки і відразу зрозумів, що на велике щастя знайшов таку людину і згодом переконався, що не помилився.

Спочатку п. Микола провів діагностику і виявилось, що на мені багато різних порч і в тому числі самих тяжких. Вже після проведення першого обряду мені стало набагато легше, пропав цей важкий тягар, а особливо пішло прояснення в мозках, появилась дуже сильна концентрація уваги. Хоча обряди здійснювались дистанційно, але їх вплив я постійно відчував. З кожним днем після проведення обрядів мій стан покращувався, а після п’ятого дня мій стан на стільки покращився, що взагалі зникли відчуття, що були якісь проблеми. Тобто буквально за тиждень часу мій фізичний та психічний стан кардинально змінився на краще. Появилось дуже багато цікавих ідей, вдалося вирішити багато питань, які чомусь раніше не вирішувались, покращились сімейні відносини. Також п. Микола дуже поміг моїй трьох-річній дочці, яка сильно нервувалась і плакала. Буквально на протязі декількох днів стан дитини покращився, істерики пропали. Я дуже вдячний п. Миколі. Дай Бог йому міцного здоров’я.

Олег, Рівненська. Відгук №132, захист від порчі на все життя
Маю повних 36 років. Ще з дитинства почав розуміти, що щось зі мною негаразд. Постійні проблеми, конфлікти з однолітками, майже повна відсутність друзів. З дівчатами теж не було нормальних стосунків. Все, що планував дуже важко було реалізувати. Все свідоме життя супроводжувала депресія, чорні думки про самогубство, небажання жити, страхи, кошмари, очікування неприємностей, зневірився, що можна змінити своє життя. І тільки наполегливість не дозволила зовсім опустити рук. Усі проблеми я перекривав роботою (тому і не спився і не став наркоманом). До 29 років підлаштувався під такий “стиль” життя. Мав кілька робіт, заробляв доволі непогані гроші, був фінансовим директором, потім керівником підприємства. Тільки зовсім не відчував себе щасливим. За порадою знайомих звертався до всяких ворожок. Обіцяли, що допоможуть. Спочатку було ніби покращення, а потім усе ставало навіть гірше. Виливали яйця, віск, молились наді мною, робили вичитки, ходив по цвинарях, палив і топив гроші і т.п. Усі клялись, що допоможуть і брали гроші (причому немалі). Об’їздив Рівненську, Житомирську, Волинську, Хмельницьку області. Займався цим більше семи років. Ніхто не міг допомогти. Дійшло до того, що здоров’я зовсім погіршилось, втратив 15 кг ваги, почав стрімко падати зір, зник апетит, розсипався хребет (постійно випадали диски, кілька разів відмовляли ноги, нічого не міг робити і піднімати), з’явився хронічний гастрит, почались проблеми в статевій сфері (хронічний простатит). І це при тому, що я займався спортом і не зловживав ні спиртним, ні тютюном, ані наркотиками. Лікарі теж обіцяли вилікувати, виписували дорогі ліки, направляли до мануальщиків, нетрадиційників і т.п, а позитивної динаміки я не спостерігав. Ще згодом почались неприємності на роботі. Конфлікти, сварки, нічого не виходило. Гроші стали, як вода. Нервова система вже не витримувала. Здоров’я зовсім не залишилось. Врешті підприємство, на якому працював, продали, а мене викинули на вулицю. Кілька років не можу знайти роботу. Фактично усі від мене відвернулись (хоча старався нікому не робили зла), крім батьків і кількох друзів. Останнім часом перестав виходити на вулицю, тільки жив в очікуванні неприємностей. Одним словом втратив віру у себе.

В кінці серпня 2013 р. випадково натрапив на сайт Миколи Володимировича. Спочатку поставився дуже скептично (адже маю негативний досвід) та вирішив зателефонувати і домовитись про зустріч і діагностику. Сам приїхав до Львова на діагностику. Так як і здогадувався, виявилось дуже сильне родове прокляття, підселення душі мертвої людини, порча на психічний розлад, вінець безшлюбності і ще кілька видів порчі.

З початку вересня почав проходити курс по позбавленню від цієї гидоти. Почував себе більш-менш нормально. Не було загострень психічного стану, тільки стала ще більше турбувати простата. Пройшов повне очищення та очищення житла.

Після роботи Миколи Володимировича відчув значні зміни, але не відразу. Зникла тривожність, дратівливість, перестав боятись виходити на вулицю, почав більше спілкуватись з людьми. Змінилось ставлення до свого життя взагалі. Ніби відкрились очі. Почав дороблювати справи колись розпочаті, до яких ніяк не “доходили руки”, або не “лежала душа”. Помітив, що стало менше проблем, менше неприємностей, менше придурків на моєму шляху. Не розумію, як можна було бути таким бараном. Рідні теж почали помічати мої зміни. У фізичному аспекті -зникли симптоми хронічного гастриту (не міг вилікувати більше 3 років), перестала турбувати простата (мучила 5 років), покращився апетит, помалу набираю вагу. Знову частково відновив заняття спортом.

Можна ще багато писати. Мій телефон є у Миколи Володимировича. Якщо хтось бажає поспілкуватись-буду радий. Хочу звернутись до тих, хто шукає порятунку. Не хочу, щоб повторювали такі помилки, як колись я. Не витрачайте дарма Ваш час та гроші звертаючись до ворожок і бабок. Вони будуть обіцяти Вас вилікувати і тягнути гроші, при цьому не маючи знань та сил позбавити від порчі/проклять. А час збігає. Скільки помилок я зробив за останніх 6 років. Мало того, що здоров’я погіршилось, так і ніби засліплений просадив не зрозуміло куди декілька сотень тисяч гривнів, бо був ведений нечистим. Можливо Господь нарешті зглянувся наді мною, пославши мені Миколу Володимировича Вишинського. Дуже тривалий і важкий шлях пройшов, поки позбавився від гидоти, що знищує долю і життя. Дуже вдячний Миколі Володимировичу за допомогу, за повернення на світлий бік життя. Хай Бог дає йому сили та здоров’я допомагати людям.

P.S. До тих, хто буде звертатись за допомогою. Ціна за роботу є досить демократична в наш час і доступна. Курс зняття порчі треба проходити повний, бажано без перерви і обов’язково очищувати житло. Ще раз ДЯКУЮ!

Юля, Тернопільська. Відгук № 133, захист від порчі на все життя
За останній період часу різко погіршувався стан здоров’я, з’явилось відчуття постійної втоми. Той, хто знає як це, коли прокидаєшся зранку і немає енергії до будь-якої роботи, може зрозуміти мене. Часті прояви роздратованості, агресії відбивалися на сімейному житті. Гроші, що зароблялися розходились, як вода, не приносячи потрібної користі. Життя, ніби втратило свої барви.

Під час проведення роботи п. Миколою були різні відчуття. Спочатку ставало погано, відчувала себе зовсім розбитою. Але вже до кінця сеанів почали відбуватися і далі відбуваються транформації. По-перше, покращився настрій. Стала більш спокійною і врівноваженою, зосередженішою. По-друге, дуже дивним для мене стало зникнення нав’язливої тяги до кави. Ще один бонус – це “зелене світло” у будь-яких справах чи діях, коли події складаються саме так як це потрібно, люди йдуть назустріч. І це при тому, скажу відверто, що я іноді скептично ставилась до всіх цих процедур. Змінам, які відбулися я завдячую п. Миколі і вже на цьому етапі я задоволена. Дай Боже Вам здоров`я і наснаги до роботи. Я знаю, що позитивні зміни ще будуть продовжуватись і я докладу до цього зусиль.

P.S. Хочеться повернутися до продовження відгуку за якийсь час – через 3, 6 місяців.

Тетяна, Відгук № 134, захист від порчі на все життя
Я звернулась до Миколи Володимировича з проблемами, які турбували мене давно. Перша проблема – це погане самопочуття після роботи. Я працюю вчителькою і часто після проведення уроків я себе почувала погано:боліла голова, тошнота, неприємний присмак в роті, біль в шлунку. Був випадок коли моїй учениці стало погано на уроці і дирекція мене звинуватила у халатності і перенавантаженні. Часто діти агресивно ставились до мене. Мій чоловік ніяк не міг себе реалізувати у своїй професії. Він дуже добре вчився в інституті(диплом з відзнакою), але роботи для нього не було. Він часто був агресивний по відношенню до мене і родини. У хаті почав рідше появлятись і мені з дитиною майже не допомагав. Усе валилось з рук і в один момент я так жити не хотіла.

Події, які сколихнули Україну забрали мого чоловіка до Києва, тоді в Луганську і Донецьку область. Вони негативно вплинули на психіку мого чоловіка. У нього почались розлади сну, апатія.

Поховати хлопців з якими боровся, шукати по моргах пропавших безвисті – це було щось жахливе. Йому довго снилась ця кривава зима.

Дякую Миколі Володимировичу за те, що допоміг моєму чоловікові вийти з цієї кривавої зими живим. Мій чоловік не отримав жодної серйозної травми. Психологічно йому стало легше. Він став краще і адекватніше поводитись, мислити, будувати плани на майбутнє. Зараз він ще у вирі всіх подій на сході України, але я вірю і молюсь за нього і надіюсь, що він буде цілий і реалізує себе як мужчина. Саме головне – коли він приїхав він мене обняв і сказав: “Все буде добре, я вас люблю і не залишу”. Щодо мене – то мені стало легше дихати, пропала нервозність до родини, я стала розуміти і поважати батьків, на роботі справи покращились. Я вірю в те, що все буде гаразд і життя прекрасне. Дякую Миколі Володимировичу, що подарував мені віру в краще майбутнє.

Ирина. Відгук №84 от 26.07.2000 рік
До зустрічи з Миколаєм Володимировичем відчувала душевний неспокій. Під час діагностікі мене трусило, був присутній якись страх, але поступово заспокоїлась.

Під час лікування у мене було таке враження ніби то щось по стороннє виходить з моєї душі, боліла голова, руки, текли сльози. Немала зовсім сили, було тяжко ходити, але через деякий час все стало в норму. Такі сімптоми були присутні біля 4 сеансів. На сьогоднішній день я пройшла всі сеанси «екзорцизму» і відчуваю зовсім інший душевний стан. Зараз відчуваю душевний спокій і рівновагу. Думки стали ясніші і появилась надія на краще. Я по-іншому сприймаю зараз певні ситуації.

Дякую Вам Миколай Володимирович за те що Ви мені допомогли, здоров’я Вам і Вашій родині. З повагою, Ирина.

Ліля (Ст. Самбірський район). Відгук №85 от 26.07.2000рік
Щоб жити, – знову народилась,

Щоб процвітати – в життя моє прийшла весна,

Навколо мене вороги крутились

І нечисленні дні я сльози пролила.

І мучилась я і страдала

Я думала, що це судьба

Надія моя помаленьку вмирала,

Самотністю окутана була

І вже не було дня без болі

А юне серце таяло в вогню.

І з ворогами я була в любові

Незнала, що із-за них терплю.

Стежки в майбутнє обривались,

А під ногами панував туман,

Куди подітись?, я не знаю

В житі моєму йшло все на «провал».

Замовкло все в моїй важкій дорозі

Лиш віра залишилася в душі,

І силою своєю я була невзмозі

Подолати людські гріхи землі

Я жила просто мов в немолі,

молилась, плакала в ночі,

Була б я знала, що це пан Микола

Відгонить смуток на завжди!

І до мене прийшло це свято

Ангел-Хоронитель привів мене сюди

Від всіх недуг, та людських проклять

Пан Микола зумів мене спасти.

Сьогодні знову процвітаю

Сьогодні знову я живу,…

Микола Володимирович – щастя від Бога Вам бажаю

За Вас молюсь я і пам’ятаю і завжди дякуватиму!

Ліля (Ст. Самбірський район)

Дарницкий В.Г. Відгук от 01.08.1996 рік
Очень искренне благодарен господину Николаю за ту духовную на высоком подъеме помощь, которую он дал мне на своих сеансах снятия порчи. После многолетней жизни связанной с нервным перенапряжением, было много нервных стрессов, страх и различные нервные проблемы. Кроме того, расстройство желудка, простатит.

После первых сеансов снятия порчи у господина Николая, почувствовал уверенность в силе жизни и вообще божью помощь. Как-то незаметно для себя отпали все страхи, почувствовал радость жизни, спокойствие и силу. А его высокая человечность, обязательность, высокий интерес к здоровью, жизни дает большую уверенность, надежду и благодарность к господину Николаю.

Дарницкий В.Г.

Відгук от 10.06.1997 рік
Після відвідин п. Миколи я стала себе значно краще почувати, стала впевненіша в собі. А ще цікавіше, коли мені зняли пояс самотності, то в мене з’явилося стільки наречених, що я навіть не знала кого вибрати. А після води я схудла, правда не набагато, але мені більше і не потрібно було.

Дякую п. Миколі за щире спілкування зі мною.

Ступак Мар’яна. Відгук от 13.06.1997 рік
Прийшла до п. Микола за порадою брата тому, що постійно переслідували чорні думки, відчувала постійно присутність по стороннього духа у своєму тілі. Надзвичайно була збуджена нерв. с-ма. Як виявилось у мене була страшна порча.

Після 1го сеансу зняття порчі відчула легкий біль у спині та полегшення.

Після 2го сеансу відчула сильний жар у спині та велике полегшення. Коли вийшла на вулицю, здавалось, що лечу на крилах.

Під час 3го сеансу зняття порчі проявились дивні відчуття: перед очима з’явився густий темно-сірий туман, дуже сильно почало горіти обличчя, по тілу почав проходити легкий струм, та легкі судороги. Коли вийшла на вулицю здалось, що наново народилась на світ. Почуваю себе прекрасно, стала значно спокійнішою.

Ступак Мар’яна

Дарницька Ніна. Відгук от 10.10.1996 рік
Я Дарницька Ніна Тимофіївна, маю дочку Дарницьку Олену 29 років. 2 роки тому їй поставили діагноз “розсіяний склероз”. У неї погіршувався зір, вона погано ходила, погано говорила, був трем голови і правої руки. Її сильно хитало. У пана Миколи ми з червня місяця. Сеанси брали періодично, тобто за 5 місяців ми прийняли 30 сеансів. Після кожного лікування моя дочка відчувала себе краще. У всякому разі вона стала їсти правою рукою, добре сідати, вставати без допомоги і непогано ходити. А головне, у неї зараз сильна віра, яка їй допомагає в її одужанні. І дочка і я впевнені в її повному одужанні. І це все зробив наш цілитель пан Микола. Дай Бог йому здоров’я.

Відгук от 05.02.1997 рік
Ми познайомились з п. Миколою, пройшовши всіх цілителів і знахарок. Нас привела біда. Захворів дуже тяжко мій чоловік, син з діагнозом – мієлолейкоз. І ніякої допомоги і полегшення ми не відчували хоч лікувались і народними методами і медициною. І здавалось нам, що вже жити немає чого на світі, було дуже тяжко і страшно.

Але Бог вислухав наші молитви і послав нам п. Миколу. Після проведення сеансів зняття порчі і чистки хати, в нас стало просвітлення і появилась надія, що все буде добре. І дійсно п. Микола з тяжкого стану вивів нашого сина. І так було рік. Йому добре хоч він пив ще таблетки, але почував себе цей весь час добре.

Нам захотілось, щоб над сином попрацював ще екстрасенс другий і тут пішов здавати аналізи і всі ми і лікарі були приголомшені, аналізи були дуже погані і ми тут-же звернулись за допомогою до п. Миколи, він нас зразу заспокоїв, а потім провів сину сеанс. І на другий день зразу ж пішов здав аналізи і всі лікарі були здивовані і не повірили своїм очам, аналізи стали набагато кращі. В даний час п. Микола продовжує займатись сином і ми віримо, що все буде добре.

Дай Господи нашому дорогому п. Миколі здоров’і багато років життя, щоб він міг так помагати людям.

Сімя …

Відгук от 22.02.1997 рік
Як всіх, до п. Миколи нас привела біда. Чоловік хворів більше 1-го року. Болі мігрували по всьому тілу ( голова, вуха, зуби, шлунок, руки). Лікарі діагноз не могли встановити. Після зняття порчі – діагноз встановили, з’явилася впевненість у собі.

Я, як дружина, дуже переживала за чоловіка, була нервозність, пітливість рук. Пан Микола повернув мені душевний спокій, радість життя. Ми з чоловіком стали краще розуміти одне одного, зникла дратівливість. Вдома часто лунає сміх.

Ми дякуємо Господу за те, що він дає п. Миколі здоров’я і сили допомагати людям.

Олена Салапаєва. Відгук от 17.03.1997 рік
Я, Олена Салапаєва, звернулась до пана Миколи по рекомендації п. Ольги. Дуже мене тривожило те, що поробили мені на смерть, а в мене ще двоє неповнолітніх дітей і більше нікого. Я заспокоїлась, зразу після співбесіди прийшла додому спокійна, це замітила моя донька. А взагалі останні півтора місяця мене тривожила голова. Коли я поверталась у ліжку було таке відчуття, що в мене в голові відривається з одного боку і вкладається на інший, і так постійно.

Я вже пару сеансів зняття порчі відвідала. Почуваю себе прекрасно. Зразу після першого сеансу мені стало краще, спокійна, головні болі, взагалі то не болі, а оце незрозуміле перевертання в голові, пройшли. Після другого дня, ще трохи неспокій, але не цей, що був.

Третій сеанс зняття порчі відігнав від мене взагалі різні переживання, тільки під вечір, коли йшла спати, ще з пів години невеличкий неспокій, якісь відчуття, що під шкірою щось свербить, потім це проходить. Я чудово стала засипати, і сплю прекрасно. Сьогодні навіть зробила трохи тривку зарядку.

Велике дякую.

Галина, 35 років. Відгук от 03.07.1997 рік, робота на удачу
Я, Галина мені 35 років. Маю трьох дітей. До п. Миколи мене привела знайома. Мій стан душі, тіла, відносин між дітьми, чоловіками був жахливий. Зараз після декількох сеансів навіть не знаю, напевно немає такого слова в світі що зараз зі мною. Літаю, пархаю і все те, що зв’язане з найпрекраснішим на світі.

Скоро пройдуть сеанси а мені здається що бажання спілкування з п. Миколою, залишиться на все життя. Писати про п. Миколу можна багато, про його вміння, бажання, силу духа допомагати людям.

Люди, якщо біля вас є люди котрим дуже погано і сила до життя дає тріщину допоможіть і їм, і собі. Прийдіть до п. Миколи з вірою до Бога, з вірою в п. Миколу і з вірою в себе. Ці три віри допоможуть Вам, вашим дорогим, знайомим, рідним і т.д.

Вибачте за те що так пишу. Хочете вірте, хочете ні душа радується, руки тремтять, хочеться літати, співати і робити тільки хороше.

Бажаю п. Миколі все те, що він сам собі бажає.

Відгук от 22.03.1997 рік, зняття порчі на страх
Про пана Миколу я почула від своєї доброї знайомої. Поцікавившись його зцілюванням мені захотілося зустрітися з паном Миколою, через свої хвороби, на перший погляд вони дріб’язкові, але вони мене бентежили. Про першу розмову з п. Миколою, домовилася моя знайома, сказала мені, що завтра ти повинна прийти тоді-то, тоді. В цюж ніч сниться сон, що, я вже у п. Миколи, а квартира його, як церква обшита вишневим оксамитом. Прийшовши до нього на зустріч у його кімнаті, я побачила цей вишневий оксамит і в душі повірила, що п. Микола мені допоможе звільнитися від всього поганого. Це, що сказав мені п. Микола про мене, я це все відчувала на протязі п’яти років, що коїться навколо мене, щось неладне. Після кожного сеансу, я відчувала якусь дію, можу сказати що робота п. Миколи є ефективною. Перед останнім сеансом наснився мені сон, що я із своїх виробів знімала каміння фіоніту, а побачила дуже гарні зелені каміння. Коли, я розповіла п. Миколі свій сон, підтвердилося, що цей зелений камінь, мій камінь зодіаку.

Пан Микола провів сеанс з моєю донькою Ангеліною. Вона всього боялася, мала жахливий страх. Через декілька днів, спостерігаючи за дитиною, я помітила, що вона стала врівноважена, зробила собі розпорядок дня, зацікавилась різними оповіданнями, тобто появилося бажання читати. До сеансу, коли ми просили читати оповідання, у неї наступав сон, тобто прохання візьми почитай, ця просьба для неї звучала, як лягай спати. Я дуже вдячна п. Миколі за допомогу, за його молитви і його сили, які дає йому Господь.

Галина. Відгук от 08.10.1997 рік, повернення в сім'ю чоловіка, який від Вас пішов
Мене звати п. Галина. В моїй сім’ї сталася страшна трагедія, ми з чоловіком прожили 23 роки в злагоді та любові і ось прийшов цей чорний день, коли був закодований мій чоловік. У нас народився другий внук і він нам втік з христин – це був для нас з дітьми страшний шок, ми нічого не могли зрозуміти, що сталося з батьком та дідусем. Аж ось добрі люди допомогли і я потрапила до пана Миколи на сеанс.

І тут я взнала що ми в страшній небезпеці, мені було пороблено на смерть. Я, дійсно по світі ледве ноги пересувала, так вони мене боліли, хоч до цього часу, я, ніколи не жалілася на хворобу ніг, і страшенні головні болі були, боліли усі внутрішні органи. Люди добрі – це був страшний жах.

Пан Микола мені сказав, що у мене уже 90% порчі. І уже після третього сеансу мені полегшало. Ось пройшов місяць часу з початку сеансу, повірте мені, що мене зараз нічого зовсім не болить. Що до чоловіка, після першого же сеансу почав звонити, приїзджав, но знову поїхав, бо сказав, що залишилася страшна тяга, після останнього сеансу чоловік подзвонив: ”Галюня, як я тебе люблю”. І говорить, що ми почали йому снитися, а то зовсім не згадував про нас.

Це такі результати по фотографії, бо пан Микола проводив сеанси без чоловіка. Іще хочу сказати, що чоловік знаходився в Донецьку.

Ось такі чудеса. Слава Богу, що є такі люди як п. Микола, котрі можуть допомагати тим людям, котрі попали в поле зору поганих людей.

Дай Вам Бог здоров’я п. Микола. З повагою п. Галина

Віра. Відгук от 20.07.1997 рік, очищення житла від порчі
Останні роки стали дуже нестерпними у всіх відношеннях. Прийшла по допомогу до п. Миколи. Була зроблена п. Миколою чистка мого дому. Під час цього процесу мене в хаті не було, але враз мені стало дуже погано, я рвала. Зайшла до хати – мандраж ужасний. За деякий час все пройшло, я відчула душевний спокій. В цей ж вечір прийшла до мене моя знайома і взяла в мене товар котрий пролежав в мене пару років, до дому відразу прийшли гроші, з котрими було до того дуже туго. Я повірила, що в мене в сім’ї буде лад. Дякую п. Миколі, дай йому Боже і його помічниці здоров’я і добра за це добро, що вони роблять людям. Віра

center>

Відгук от 27.10.1997 рік, робота на продажу квартир
Ми продавали хату ще з весни і ніяк немогли продати. Приїзжали покупці дивилися, подобалося і на тім все, їхали казали що ще приїдуть і більше не приїжджали. Дуже багато разів я давала оголошення в рекламу і все якось виходило на нішо. Тоді я звернулася до п. Миколи щоб мені допоміг у цій справі. Пан Микола сказав, що на хату пороблено так щоб ми її не змогли продати. Тоді п. Микола взявся мені допомагати. І сталося так, що приїхали одні покупці, приїхали сподобалося казали, що будуть брати мали ще приїхати і не приїхали. Тоді через тиждень покупці які ще весною звонили поїхали самі в село подивилися на хату, знайшли де живуть мої батьки розпитали сусідів. І на другий день привезли завдаток. І через тиждень привезли гроші за хату, і зразу гроші віддали за ту хату, яку ми купили. Я дуже вдячна п. Миколі за те, що він мені допоміг рішити таку велику мою проблему. І нарешті в сім’ї став спокій, що ми розрахувалися з боргами. Дякувати Богу, що є такі люди як п. Микола, що допомагають людям. Дай йому Боже здоров’я і сили за те що він є.

Катерина Макарець. 59 років. Відгук от 23.06.1997 рік, захист від порчі
Я – Катерина Макарець. Мені 59 років. Після Пасхи не могла спати до 4-5 ранку: боліли та крутило ноги. Я дуже схудла, через недосипання погано стала виглядати. Ще, крім того, вдень і вночі безперервно пекла і свербіла шкіра ( таке було враження, що мені наклали на спину гаряче вугілля). Після першого ж сеансу зняття порчі спала, як кажуть в народі – “як забита”. Після третього сеансу менше пече шкіра, майже не відчуваю свербіння. Дякую пану Миколі.

Наталя (17 років). Відгук от 11.02.1997 рік, проведення сеансів екзорцизму
Мене звати Наталя (17 років). Останні 4 роки мене переслідували невдачі, біди, життя було просто нестерпним. Я часто хворіла, дуже погано спала ( вночі мене мучили кошмари), дуже сильно похудала, тому що не мала абсолютно апетиту. Бували такі хвилини, коли мені просто не хотілось жити, не могла ходити в церкву, тому що якась сила мене туди не пускала.

І тоді я звернулась до п. Миколи. Під час перших двох сеансів я майже нічого особливого не відчувала, окрім деякої слабкості і незначної болі в голові. Але під час 3-го сеансу – проведення обряду “екзорцизму” мені дуже сильно потемніло в очах, було таке враження ніби настала ніч, але після закінчення обряду в кімнаті знову стало світло. Ввечері в цей же день у мене піднялася дуже висока температура до 40 градусів, ніякі таблетки мені не допомагали. Вранці я не могла встати з ліжка, мене страшенно боліло все тіло, спина, руки, я не могла встати на ноги, не могла ні сидіти, ні лежати, ні стояти. Я подзвонила до п. Миколи і він сказав мені випити і вмитися водою яку він дав мені і не приймати ніяких ліків. Коли я все це зробила я через деякий час заснула міцним сном десь приблизно на 2 години і проснулася зовсім іншою людиною. Мене абсолютно нічого не боліло, не було температури і саме основне мене нічого не тривожило на душі. І з цього дня я зовсім по іншому стала дивитися на життя : я стала веселішою, для мене з’явилася якась ціль в житті і всі мої справи пішли на покращення. Я дуже вдячна п. Миколі за те що він витягнув мене з такої страшної депресії і дай йому Боже здоров’я і многая літа, щоб він і далі міг допомагати людям, які цього потребують.

Люба (24 роки). Відгук от 25.03.1998 рік, зняття вроків
Мене звати Люба (24 роки)

До моменту, коли я звернулася до п. Миколи я відчувала страшенну душевну пустку, мені не таланило майже в ніяких починаннях. Також я відчувала постійні страшні болі в спині (лікарями був поставлений діагноз – сколіоз 3 степені)

До цього я зверталась до багатьох людей, які займаються зняттям порчі – методом виливання воску. Коли вони мені зливали віск, то завжди жахалися. Віск після багатьох сеансів не очищувався. Я втрачала надію і більше не відвідувала цих сеансів, мотивуючи це тим, що мені нічого не допоможе і нехай все плине як хоче. В мене повністю зникло почуття страху.

Коли я почала відвідувати сеанси п. Миколи, то в третій день в мене з’явилося бажання щось змінити в своєму житті, на душі стало якось затишно і спокійно. І найголовніше, яне можу в це повірити, але факт доводить – в мене зник сколіоз. Викривлення майже немає, хоча лікарі говорили, що це змінити неможливо. Спина не болить зовсім.

В мене бракує слів, щоб висловити свою вдячність п. Миколі за його розуміння моїх проблем, за надзвичайно приємне спілкування, за підтримку, за добрі настанови на майбутнє.

Дякую за все, що Ви, п. Микола робите. Дай Боже, щоб Ваші здібності приносили людям щастя та здоров’я

Відгук от 10.07.1998 рік, зняття порчі
Я предполагаю, что порча мне была нанесена примерно 1980 Началось все с того, что в доме моих родителей сын мой разбил зеркало, очень большое, все кто сидел за столом подумали, что начнутся несчастья (это было в праздник Нового года). Через пару месяцев я выгнала мужа из дома, потому что он начал пить (хотя три года не пил). Я год его не пускала домой ждала пока он перекипиться. Отправила к матери (к свекрови) хотя потом узнала что она его отправила ко мне.

В какой-то момент меня вдруг охватило, я стала искать с ним встречи и побежала по дому искать карты, и с тех пор я начала думать, хотя до этого никогда этим не занималась. Потом я узнала, что у него появилась другая женщина (об этом знали все кроме меня). Я пыталась резать себе вены и поэтому попала в псих диспансер. Каждый день я с ним спорила (про себя и доказывала, насколько он не прав). Он приходил ко мне, я в него швыряла, что было у меня под руками и он шел (хотя и все видели, что он от этого очень страдал). Домой я не пускала его и вместе с тем ждала, и так продолжалось 7 лет. Я никогда не верила ни в какие сверхъестественные силы, но пришлось. Пошла я к гадалке и она мне сказала что у меня порча и мне могли подсыпать под дверь соль или иглы. И действительно месяца через три случайно (вынося елку из дома) обнаружила большую ржавую иглу между паркетом и планкой входной двери. Через месяца 3 у меня начали налаживаться отношения с мужем, но потом опять все началось сначала. Через пару месяцев опять совершенно случайно я нашла новую иглу новую и меньше. Я все рассказала мужу и он сказал жене с которой жил. После этого мы сошлись но я всегда и везде чувствовала что между нами какое-то препятствие, хотя отношения были замечательные. Через три года он умер от инфаркта. Когда умер муж мне пришлось из цеха забирать его вещи и там я нашла письма и по ним узнала что человек познакомился с этой женщиной в моих несчастий они вместе работали. Через пару месяцев опять совершенно случайно я нашла новую иглу новую и меньше. Я все рассказала мужу и он сказал жене с которой жил. После этого мы сошлись но я всегда и везде чувствовала что между нами какое-то препятствие, хотя отношения были замечательные. Через три года он умер от инфаркта. Когда умер муж мне пришлось из цеха забирать его вещи и там я нашла письма и по ним узнала что человек познакомился с этой женщиной в моих несчастий они вместе работали. Через пару месяцев опять совершенно случайно я нашла новую иглу новую и меньше. Я все рассказала мужу и он сказал жене с которой жил. После этого мы сошлись но я всегда и везде чувствовала что между нами какое-то препятствие, хотя отношения были замечательные. Через три года он умер от инфаркта. Когда умер муж мне пришлось из цеха забирать его вещи и там я нашла письма и по ним узнала что человек познакомился с этой женщиной в моих несчастий они вместе работали.

Через пять лет я познакомилась с мужчиной и рассказала ему о том, что написала. С ним мы встречались несколько раз, только когда он меня к себе приглашал я приходила не всегда, так как чувствовала себя не очень удобно. У меня на работе было неплохое место. Продолжали мы так с ним встречаться месяца 2-3.

Потом я почувствовала, что меня хотят убрать с моей работы. С моим работодателем я была в хороших отношениях и знаю, что он со мной считался. У моего места крутились люди, которые явно просили просто умоляли, чтобы я у них за бесценок купила товар. За неделю до освобождения этот человек, с которым я якобы встречалась, сказал мне, хорошо если я доработаю до конца недели. Действительно меня уволили (этот человек имел все). Один человек, который предлагал мне товар, сказал от кого он. Через два - три дня у меня (и перед моими глазами предстал образ этого парня), начало тянуть правую ногу и голос стал говорить, чтобы я поехала к дочери и меня ждет с машиной этот человек с которым я встречалась. Конечно меня никто не ждал. Я едва из центра добралась до Любинский к дочери. (Еще один момент, перед тем как меня уволить ,, этот человек с которым я встречалась, купил у меня водку в долг и с ним был молодой человек, который очень внимательно на меня просто смотрел. Он был с ним.) Деньги водки мне не отдали.

Ще до цього, цей чоловік запросив мене до себе в будинок, і де я від чарки горілки страшно сп’яніла. Ми посперечалися, я пішла додому але не могла дійти і повернулася до нього, вранці я з соромом прокинулася і пішла, але через кілька днів він приніс мені мою комбінацію і сказав, що я у нього забула. Зі мною починали розмовляти і звичайно почала відмовляти. Все чередувалось і любовні пояснення та чвари. Я ніколи не лаялась матом, мій чоловік теж, це у нас не практикувалося в сім’ї.

Почалися страшні болі, я говорила всяку нісенітницю. Не давали мені спокою, ні вдень ні вночі. “Я пам’ятаю слова – нам платять двісті доларів щоб ти не спала”. І говорили від імені цієї людини. Ще цікавий факт, я за національністю росіянка, на якій мові людина думає? На рідній. Зі мною говорили по українські і вимагали що б так відповідала. Скінчилося псих диспансером.

Я обратилась к Николаю Владимировичу. С первого дня я почувствовала огромное облегчение. Это невозможно описать, я увидела свет, мне раньше казалось, что я смотрю через окна, а теперь обзор стал на 180 градусов. У меня улучшилось настроение. Правда, как меня предупреждали, на второй день было обострение, у меня началась галлюцинация. Николай Владимирович отказался меня принять. Придя домой, я легла спать и проснулась с ясной головой, и вдруг за все время поняла, что у меня были галлюцинации. Теперь я чувствую себя прекрасно и очень хочу продолжать сеансы.

Мирон, 26 років. Відгук от 08.10.1998 рік, захист від порчі на все життя
Моє ім’я Мирон, 26 років. Перед тим, як прийти до п. Миколи, я вже побував не раз в деяких цілителів, тобто виливав віск, яйця, і т.д. Все це було зв’язано з моїм душевним станом, своїм життям ( воно було зовсім нелегким), я не знаходив собі місця, не міг нічого робити, хоча зовсім ( в деяких випадках) я не знаходив відповіді на запитання :Чому так?

І якось доля звела мене з п. Миколою! Перше, що заінтригувало мене – це те, що по його словах я отримаю захист від всього “поганого” на все життя і зрозумів що це, можливо, мій останній шанс вибратися з цього стану, який в мене був, тому що, як я вже писав раніше, я побував в людей яківиливали віск, і т.д., але все це допомагало мені тільки на деякий час і знову це саме. Зараз, я починаю, так би мовити, відживати, в мене є шанс і надія розпочати нове життя. Хоча, по збігу обставин мені ще треба добре попрацювати перед тим, як дійсно стати щасливим. Зараз я думаю що це зовсім реально, чого я не міг сказати до зустрічі з п. Миколою.

Це все написано звичайно в загальних фразах, можна писати багато, але у це я вірю і думаю вірити повинні всі. Дуже дякую! Мирон!

Богдан і Іра. Відгук от 10.12.1998 рік, зняття порчі
До пана Миколи я прийшов по оголошенню. Я дуже змінився, мене все дратувало був неспокій моєї душі. Я чуть не залишив дружину і своїх двох синів. З Божою ласкою і з допомогою п. Миколи я знову осмислив своє життя яке чуть не затягло мене в пропасть.

Господь Бог послав нам людей, щоб перемогти силу диявола, щоб люди ніколи не забували Бога.

Від щирого серця дякую п. Миколі за його щире серце, щоб в житті завжди світила йому іскринка щастя. А ми з нашої сторони будемо молитися за нього.

З повагою Богдан і моя дружина Іра.

Стецик Іван. Відгук от 18.12.1998 рік, зняття порчі
Я Стецик Іван маю дуже хворого сина Андрія, він хворіє бронхіальною астмою вже 14 років. Лікували його спочатку в лікарнях, потім в бабок і дідусів, методом Бутейко диханням, бактеріологічним способом, но поки, що нічого не допомагало. В нього бувало по 30-40 приступів в сутки, коли він трохи остигав. Він не міг перейти з кімнати в кімнату, так його дусило. Но світ як кажуть не без добрих людей, звели нас з п. Миколою після першого сеансу пішла в мого сина велика реакція. Вона тривала 3 дні, і після цього приступів зменшилось до 2 в сутки. Ми дуже вдячні п. Миколі за його допомогу нашому сину Андрію. Дай Бог здоров’я п. Миколі і його сім’ї за те, що він допомагає людям.

Марія ( 50 років). Відгук от 15.01.1999 рік, зняття порчі
До Миколи Володимировича я попала по оголошенню. В безнадії вже я помолилась на вервиці і заспала півгодини. Відразу мені попала газета оголошень і впало в око оголошення Миколи Володимировича. На другий день я поїхала сюди. Випадок ось який був. Мій чоловік Володимир, вже 15 років з ним діялось щось недобре. Став надзвичайно нервовою людиною, чотири рази попадав в різні види катастроф, била електрика, мікроінсульт, обрізав пальці на руці, перекидався на тракторі. Так ним кидало з року в рік. Спокійно не спав, руки і ноги тіпалися. Не було ні одного спокійного дня останніх два роки. Нераз аж сам боявся що то з ним діється. Всі ці роки я молилась і просила Бога в допомогу. Видно Бог змилосердився над нами і послав таке провидіння що я попала сюди. Микола Володимирович спочатку навіть не дуже хотів братись, але все таки дякувати що за один всього раз перестало чоловіка вночі тіпати, став спокійний і каже, що то мені так спокійно сьогодні і добре.

Дякую і подяку велику складаю Миколі Володимировичу що помагає людям повернутися до нормального життя. Дай Вам Бог здоров’я у Вашій праці.

Оля (33 роки). Відгук от 08.02.1999 рік, зняття порчі
Оля (33 роки). Я взяла цей зошит, і пишу це для тих людей які будуть читати його. Не пишу – ні для себе, ні для пана Миколи. Звичайно я безмірно вдячна панові Миколі, приклоняюся перед ним, за то що він присвятив своє життя цій справі ( боротьбі зі злом), яке заважає жити нормально людям на землі, так як це дав нам наш Отець Всевишній).

Хочу сказати, що я так само як Ви прийшла зі своєю бідою до пана Миколи. Не хотілося мені ні жити, ні робити нічого. Не було стимула в житті. Пан Микола дав мені друге життя. Після трьох сеансів в мене мовби виросли крила. Я відчула смак життя, сказала: ”Як чудово жити на землі”.

Пишу це для того, щоб і ви були щасливі, раділи життю ( бо дійсно хочу цього).

Перш за все знайте, що прийшовши до пана Миколи, читаючи цей зошит – це вже шанс, це Боже провидіння яке привело вас сюди.

Друге – твердо вірте що добро переможе зло. Вірю, що це дивно звучить для вас, бо живемо в такий час. Але не зважаючи на те – вірите чи не вірите, хочете чи не хочете – добро завжди буде перемагати зло. Хочу сказати, що знаючи це відчула себе людиною. Не маю відчуття страху, відчуваю себе впевнено. Маю радість життя. Дуже хочу щоб всі люди були щасливі, любили і допомагали один одному.

Тому раджу вам скористатися цим шансом, не відкиньте його. І ви так само станете щасливі, життєрадісні, подиветесь на життя і світ іншими очима ( очима щастя і добра). Зичу Вам щастя і добра.

Надія. Відгук от 11.06.1999 рік, зняття порчі
Звати мене Надія. Прочитавши оголошення в газеті мене ніби потягнуло до тієї людини. Я зателефонувала і домовилась про зустріч. Прийшла розповіла Миколі Володимировичу про свої клопоти про те що 7 років я ходила до різних бабок, була у Марії-Стефанії та Люби рятувальниці, віддавала останні гроші но нічого не відчувала. Я розлучена у мене двоє дітей, матеріальний стан незабезпечений, я не находила собі місця в мене нічого не получалось, комок з душі не виходив. Микола Володимирович зрозумів мій стан і майже задармо допоміг мені. Після 1 сеансу, ви не повірите, як мені стало добре і легко, я сама себе немогла зрозуміти, по дорозі я зайшла в церкву св.. Анни щоб щиро помолитись за цю людину яка дійсно дарує людям спокій і тепло в душі. Ночами я краще сплю, можна сказати що прокидаюсь свіжою і не заклопотаною, я хочу жити в мене пропало відчуття тривоги, якогось неспокою. Я хочу посміхатись і дарувати людям щось добре і щире що вселив в мою душу Микола Володимирович. Я вірю після всіх випробувань що я пройшла за ці роки, то перше відчуття легкоти душі, тіла і кісток. Я бажаю йому здоров’я, щастя щоб в нього була завжди така доброта людяність і щирість. Приходьте і не пожалієте, він розуміє всіх бідних і багатих, скривджених і нещасних, допомагає віддає свою енергію і здоров’я. Я завжди буду молитись за вас адже я ніби вдруге народилась. А коли розбагатію, то віддячу вам сторицею. Адже ваша праця потребує відпочинку і матеріальних витрат.

Оксана. Відгук от 14.06.1999 рік, захист від порчі
Мене звати Оксана. Спочатку сеансів зняття порчі я ненаважувалась вписати хочаб лінієчку слів і відгуків – я не вірила і можна сказати що не хотіла вірити і лікуватись – ні фізично ні морально. Якась сила тягнула мене сюди з кожним разом все сильніше і сильніше. Після 4го сеансу я можна сказати вилетіла на крилах звідси. Усмішка тепер рідко сходить з моїх вуст. І тіло мовби відкинуло щось, що мені заважало. Я відчуваю якусь стіну, що утримує мене від чвар, злості, сліз, поганих думок, вчинків і саме головне чого я позбулась – це самознищення самої себе, я себе не картаю за минуле, в чомусь я розібралась і думаю що буду мати сили завершити все до кінця, надіюсь і вірю – а це саме дороге що є в нас в житті, я дякую за повернення мене у світ людей і любові до життя пану Миколі. Бажаю йому багато сил і терпіння, здоров’я і щастя ще довгих-довгих років життя.

Ліда м. Львів. Відгук от 02.07.1999 рік, захист від порчі
Я звернулася до п. Миколи по допомогу. Три місяці я хворіла невідомими хворобами, ми дуже погано жили в цей період з чоловіком, були великі неприємності і у моєї доньки. Я настільки повірила з першого разу п. Миколі, що привела до нього і чоловіка і доньку. Повірте, це було непросто. Але тепер, коли пройшло три тижні і мій чоловік почав мінятися в кращу сторону, у доньки покращилися справи. Саме головне, я перестала хворіти і сьогодні перший день посміхаюся.

Не хочу описувати проблеми, з якими стикнувся п. Микола. Але щиро вдячна, що він мене зрозумів, допоміг, підтримав і зробив так, що я знову полюбила життя. Я вірю, що у мене і у моєї родини все буде добре. Надзвичайно вдячна людині з великої літери – п. Миколі за професіоналізм, велику порядність, людяність, розуміння, вміння слухати, допомагати і перемагати своїми переконаннями.

Мені не потрібно тепер ходити по лікарях і я знаю, кому можна відкрити свої проблеми, і впевнена що їх завжди можна буде тут вирішити.

Дай Бог п. Миколі довгих, довгих і здорових років життя, а також його близьким які його підтримують.

Вдячність безмежна.

п. Ліда м. Львів

Відгук от 22.11.1999 рік, захист людей і житла від порчі
Привела до п. Миколи моя знайома, якій я розповіла про свої проблеми, сварки вдома, часті хвороби які виникали з незвітки і пропадали невідомо куди, до чого не брались, всьо не могли довести до кінця. Після декількох відвідувань п. Миколи в хаті почали діятись невідомі речі, наче справді в хаті жив “барабашка”. Всі вазони почали в’янути одночасно, пропадати, посуда сама падала, била на сотні дрібних кусків, тріскала в руках, дзеркала бились самі по собі, не беручи їх в руки, просто стоячи біля них. Стан здоров’я різко почав погіршуватись, часті болі голови, тошнота, рвоти посилились, до неможливого терпіти. Такий стан тривав десь до 2-ох тижнів, а потім все почало заспокоюватись, пройшли всі болі, перестала в хаті битись посуда, всі вазони повідживали, даже з кореня пустили нові ростки. Сварки з чоловіком зменшились, ми самі по собі стали спокійнішими, сон став спокійний, не було головних болів з ночі. Тай взагалі всьо стало по іншому, всьо змінилось на краще. Ми з чоловіком дуже вдячні п. Миколі за наш порятунок, за врятування нашого шлюбу, здоров’я. Хай Бог помагає і надалі п. Миколі рятувати людей, нехай завжди Його охороняє. Зичимо щастя, здоров’я, многих і благих літ.

Щиро дякуємо!

Віра і Тетянка. Відгук от 10.12.1999 рік, робота на удачу
Привела до п. Миколи моя знайома, якій я розповіла про свої проблеми, сварки вдома, часті хвороби які виникали з незвітки і пропадали невідомо куди, до чого не брались, всьо не могли довести до кінця. Після декількох відвідувань п. Миколи в хаті почали діятись невідомі речі, наче справді в хаті жив “барабашка”. Всі вазони почали в’янути одночасно, пропадати, посуда сама падала, била на сотні дрібних кусків, тріскала в руках, дзеркала бились самі по собі, не беручи їх в руки, просто стоячи біля них. Стан здоров’я різко почав погіршуватись, часті болі голови, тошнота, рвоти посилились, до неможливого терпіти. Такий стан тривав десь до 2-ох тижнів, а потім все почало заспокоюватись, пройшли всі болі, перестала в хаті битись посуда, всі вазони повідживали, даже з кореня пустили нові ростки. Сварки з чоловіком зменшились, ми самі по собі стали спокійнішими, сон став спокійний, не було головних болів з ночі. Тай взагалі всьо стало по іншому, всьо змінилось на краще. Ми з чоловіком дуже вдячні п. Миколі за наш порятунок, за врятування нашого шлюбу, здоров’я. Хай Бог помагає і надалі п. Миколі рятувати людей, нехай завжди Його охороняє. Зичимо щастя, здоров’я, многих і благих літ.

До пана Миколая Володимировича я прийшла разом з дочкою по оголошенню в газеті. Ми дякуємо Богу за те, що тоді придбали цю газету і що Він підказав нам подзвонити по цьому номеру. Мою дочку переслідували погані сни – вона майже не могла спати. Потім ні з того ні з сього почалися хвороби: то тошнота, то головокружіння, хвороба почала переслідувати її кожен день. Навіть від одного укола зробився сепсис, прийшлося зробити операцію. Після операції зараження крові. Я зверталася до всіх: і до лікарів, і до ”бабок”. Але сильних змін не було. Дочка була як в тумані. Коли ми звернулися до Миколая Володимировича то почали лікування обоє, тому що я так само на собі почала відчувати негативні сили. Ми вже закінчили курс лікування. Дочка здала на п’ятірки сесію, мало того в неї з’явилося бажання здати досрочно слідуючу сесію, що вона і зробила і здала її все на “5”. Я дуже вдячна пану Миколі Володимировичу за те, що він допоміг нам.

Хочу побажати йому міцного здоров’я, терпіння, щоб Бог і далі давав йому сили допомагати людям добрим, які дійсно потребують цієї допомоги і самі не можуть справитися з силами зла. З повагою: Віра і Тетянка.

Ярослав. Відгук от 22.06.2000 рік, зняття порчі
Мене звати Ярослав – я 15 років займаюсь біоенергетикою.

Звернувся до п. Миколи випадково із-за цікавості. Хочу засвідчити високий професійний рівень, а також глибину знань. Я був настільки вражений тим, що методи лікування дозволяють лікувати тяжкі хвороби які не підсилу ні енергетикам, ні медикам.

Чекаючи в черзі, в першій кімнаті відчув присутність чистої лікувальної енергії. Люди які прийшли на лікування починають очищатися від хвороби ще в першій кімнаті.

П. Микола в лікуванні користується законами природи. В світі все відчиняється законам, тому існує гармонія.

Хочу подякувати п. Миколаю за корисну, приємну розмову.

Ігор, 33 роки. Відгук от 29.06.2000 рік, зняття порчі
Мене звуть Ігор, мені 33 роки. Приїхав я з м. Дніпропетровська. Випадково дізнався, що є така людина, яка допомагає людям позбутися від недуг.

До зустрічі з Миколою Володимировичем, я не вірив у те, що мені хтось допоможе.

Останні роки я відчував пригнічений стан, велику дратівливість, не тільки до близьких, але і до оточуючих людей, внутрішній страх, боязнь спілкування з людьми, була якась скутість.

Виникаючі проблеми у моєму житті, викликали у мене агресію, нервозність. При вживанні спиртних напоїв, виникала велика злість до близьких мені людей. До всього цього, всі ці роки у мене болів поперек. При першій же зустрічі з Миколою Володимировичем я відчув душевний спокій, ясність думок.

Під час сеансів я відчував легкість в руках і ногах, по всьому тілу розповсюджувалося тепло, бігали мурашки по тілу, темніло в очах, складалося таке враження, що виростають “крила за спиною”, була важкість у руках і ногах, сильно боліла голова, але це з часом проходило, і надалі я відчував себе легко і спокійно.

Проблеми життєві залишилися ті ж, але до них я став ставитися більш спокійно і розважливо; що найголовніше в моїй душі немає того роздратування до навколишнього світу, як було раніше і мене це дуже тішить, перестав боліти поперек.

Микола Володимирович, величезне Вам чоловіче спасибі за те, що Ви допомогли мені. Дай Бог Вам здоров’я та успіхів у Вашій праці допомагати людям; здоров’я Вашим рідним і близьким. Велике спасибі. Ігор.

Олена, 22 роки. Відгук от 14.07.2000 рік, зняття поясу самотності
Мене звуть Олена, 22 роки. Випадково познайомилась через п. Ольгу з п. Миколою Володимировичем. Але тепер зрозуміла, що це не випадковість, а сам Бог послав мене до нього.

В мене дуже часто були страшні передчуття, завжди щось боялась. У мене не складалось в житті нічого, все десь розпадалось, в особистому житті також невдачі. Мені сказали, що мені пороблено і причому дуже сильно ( на самотність) та інші.

Але, коли я почала відвідувати сеанси зняття порчі п. Миколи, мені стало дуже легко, добре на душі.

Вже після першого сеансу я була у дуже гарному настрої, і здавалося, що я наче літаю. У мене з’явилася мета у житті, мені хочеться жити, і ніколи нікому поганого не бажати і не робити.

Завдяки сеансам і цій чудовій зустрічі з п. Миколою у мене з’явилося це світле, добре почуття і полегшення на душі.

Нехай Господь Бог дає сили та наснаги такій людині як п. Микола на довгі, довгі роки.

Зоряна, 28 років. Відгук от 17.07.2000 рік, зняття порчі
До п. Миколи я звернулася вперше майже 2 роки тому, прочитавши оголошення в газеті. На той час в мене був дуже важкий стан. Таке враження ніби я знаходилася в “бетонному мішку”, за щоб не бралася – нічого не виходило, відносини з оточуючими не складалися. Я вважала себе сильною, але своїми силами я з цього вирватися не могла. Тому звернулася до Миколи Володимировича, хоча і на великий успіх не сподівалася. Я тоді вже ні на що не сподівалася, все мене гнітило і дратувало, терзали безпідставні страхи, переслідували раптові незрозумілі хвороби.

На сьогоднішній день я вже точно не пам’ятаю своїх відчуттів на першому сеансі зняття порчі, але добре пам’ятаю що щось відчувала, хоча до того, коли мені інші знахарки і цілителі відливали віск чи викачували яйця, я нічого не відчувала.

Після другого сеансу з мене ніби зняли цей “бетонний мішок”, стало легше дихати, з’явилася надія, минулося відчуття безвиході.

На третьому сеансі ( під час його проведення) я майже нічого не відчувала, але після нього за кілька годин мені стало так погано, що я відчувала – до ранку не доживу. Мене охопив безпідставний дикий жах, душили сльози, хотілося кричати серед вулиці на весь голос та інші подібні жахи. Я почала молитися і цей жах трохи зменшився. Але після цього я припинила лікування. Боялася повторення того стану. Хоча перед тим читала “Книгу відгуків” і знала, що можливе щось подібне після “екзорцизму”, але в той час все вилетіло з голови. Та пройшло майже 2 роки і я знов наважилася звернутися до Миколи Володимировича, адже проблеми мої не зникли, можливо навіть посилилися останнім часом.

За ці 2 роки я зауважила, незважаючи на те що я пройшла менше 3 сеансів, що моє життя покращилося, не переслідували так рясно невдачі, знайшла улюблену роботу, та ін.. Лише останніх 3-4 місяці я знов відчула той “бетонний мішок”. Тому наважилася знов звернутися до п. Миколи.

Цього разу я пройшла всі сеанси. Особливо з острахом очікувала сеансекзорцизму”. Але на диво все пройшло легко і безболісно, лише було відчуття, що тіло налилося важкістю та було важко дихати, ніби піднімалася на гору. Ці відчуття зникли через 15-20 хв. І більше незручностей і дискомфорту я не відчувала.

Наступні сеанси пройшли так само. І після кожного я відчувала полегшення.

До того я вже не могла дивитися на себе в дзеркало – страшна, якась розтріпана, шкіра як в 70 річної бабці, очі потухлі.

Вже після 2-го сеансу я змінилася зовнішньо, очі засвітилися, шкіра помолодшала на очах. Мені самій в це було важко повірити. Сьогодні я вірю що в мене буде все добре. “Бетонний мішок” в минулому.

Щира вдячність Миколі Володимировичу за те добро, яке він приносить людям і зокрема мені.

Зичу доброго і міцного здоров’я, сил і щастя п. Миколі. Радості в його житті.

P.S. Хочу звернутися ще раз до пацієнтів Миколи Володимировича, які будуть читати ці рядки: не залишайте зцілення на півдорозі. Навіть, якщо ви будете відчувати фізичний чи душевний біль під час чи після сеансів. Це тільки подовжить час вашого одужання, як це сталося зі мною. Я могла ще 2 роки тому позбутися своїх проблем.

З повагою Зоряна

Ирина. Відгук от 26.07.2000 рік, сеанс екзорцизму
До зустрічі з Миколаєм Володимировичем відчувала душевний неспокій. Під час діагностики мене трусило, був присутній якийсь страх, але поступово заспокоїлась. Під час лікування у мене було таке враження нібито щось постороннє виходить з моєї душі, боліла голова, руки, текли сльози. Немала зовсім сили, було тяжко ходити, але через деякий час все стало в норму.

Такі симптоми були присутні біля чотирьох сеансів. На сьогоднішній день я пройшла всі сеанси “екзорцизму” і відчуваю зовсім інший душевний стан. Зараз відчуваю душевний спокій і рівновагу. Думки стали ясніші і появилась надія на краще. Я по-іншому сприймаю зараз певні ситуації.

Дякую Вам Миколай Володимирович за те шо Ви мені допомогли, здоров’я Вам і вашій родині. З повагою, Ирина.

Людмила. Відгук от 17.07.2000 рік, зняття порчі
Звернулася до п. Миколи, побачивши оголошення в газеті. До цього часу почувалася дуже нервовою, постійні довготривалі депресії, перепади настрою, страшний душевний “дискомфорт”. Крім цього, особиста невлаштованість, невезучість абсолютно в усіх справах дуже сильно виводили мене з рівноваги. М’яко кажучи, я абсолютно не бачила ніякої життєвої перспективи на майбутнє. Зверталася до знахарок, але ніякого, навіть “мінімального” покращання не помічала.

Після першого сеансу у п. Миколи у мене було таке враження, що вийшла з пітьми на світло. Відчувала, що мені стало легше дихати, почала абсолютно по-іншому сприймати навколишній світ, відчула що мій душевний стан ніби набрав певної рівноваги.

Після другого сеансу зняття порчі в мене було таке відчуття, що мене витягнули з якоїсь сталевої коробки. Під час сеансу я відчувала сильне серцебиття, жар в області грудної клітки, якийсь неясний душевний страх. Але по закінченні сеансу я почуваюся абсолютно іншою. На сьогоднішній день я пройшла 3 сеанси і відчуваю, що в моїй душі сталися великі зміни. В мене зникла явно виражена депресія, агресія, душевна нудьга ніби розвіялася. Я здатна зовсім по-іншому сприймати певні ситуації.

Дуже вдячна п. Миколі за добро, яке він робить, здоров’я Вам і плідної праці.

З повагою, Людмила.

Таня. Відгук от 23.10.2000 рік, зняття порчі і поясу самотності
Мені 20 років. Мене звати Таня. Звернулася до пана Миколи у дуже важку для себе хвилину. Це була остання спроба врятувати втрачений спокій. Усе в моєму житті ламалося і не йшло так як воно повинно бути.

Здавалося, що все в мене є: і любима робота, і навчання в університеті на економічному факультеті, але постійний страх перед невідомим мене постійно гнітив.

Кожної ночі на протязі двох років мені снився один і той самий сон. В сні мене хтось кудись тягнув, а пізніше душив. Я прокидалася заплаканою і дуже сильно кричала. Після декількох походів до “бабульок” я зневірилася в тому що це колись закінчиться.

Звернувшись до Миколи Володимировича я відчула покращення вже після третього прийому. В мене покращився сон, зникло відчуття, що за твоєю спиною хтось стоїть і дивиться на тебе.

Ще на мені був “пояс самотності”, який також було знято. Якщо раніше в особистому житті мені завжди не щастило, то тепер все стало краще.

Після декількох невдалих спроб знайти щастя я уже не вірила що можна це зробити. Мені завжди здавалося, що буде краще, але тепер я в цьому впевнена.

Микола Володимирович, якому я дуже-дуже за це вдячна, допоміг повернути мені кохану людину і зняв з неї порчу. Зараз мої стосунки з колишнім хлопцем налагоджуються і я вірю що все у нас буде добре.

Хочу звернутись до людей, які це прочитають. В пана Миколи особливий дар повертати людей до життя, давати їм віру, надію. Я дуже вдячна цій людині за її допомогу, за те що він зрозумів мою ситуацію, адже звернувшись сюди я була в повному відчаї, а зараз сповнена енергії і життєвої сили.

Хочу побажати Миколі Володимировичу натхнення до праці, яка приносить людям радість і повертає до життя.

З великою повагою і вдячністю. Таня

Леся, 23 роки, Рівненська область. Відгук от 21.08.2000 рік, зняти порчі
До Миколи Володимировича я прийшла по об’яві. Коли я прийшла перший раз, мене здивувала атмосфера спокою, яка панувала у приймальні. Всі життєві негаразди були за дверима, десь там, але тут вони відсутні. І коли я виходила звідси, мені не хотілося йти туди, за ці двері, там мене чекали проблеми.

Йшовши сюди, мені, чесно кажучи, було все одно до кого я попаду, мені взагалі було моє життя не цікавим, я його не цінувала, я хотіла тільки одного – щоб у моїх батьків було все добре.

Дякую Богу, що я попала саме до Миколи Володимировича.

Що я відчувала під час сеансів? Після перших сеансів я не відчула полегшення, все було як і до того. Перед першим сеансом я відчувала страх, що я роблю щось не так, страх перед невідомим. Але той страх зник, і зараз я не боюся невідомого, я навіть рада тому, що пізнаю в житті те, чого я ще не знала, воно (життя) таке ж цікаве!

Я не намагалася вникати в суть сеансів зняття порчі, я повністю довірилася Миколі Володимировичу, моє серце мені сказало, що він нічого поганого мені не зробить. Поступово після сеансів я стала відчувати, що в мене всередині є якась життєва енергія, яка живить моє тіло нескінченним оптимізмом, вірою в добро. Я стала замічати, що я краще стала відноситися до оточуючих.

Коли я прийшла сюди перший раз, тут були дві дівчини ( вони мали останні сеанси), і я побачила в їхніх очах блиск. Їхні очі світилися радістю життя, я тоді ще подумала що добре, що є ще щасливі люди. Я пишу зараз ці рядки і я повністю задоволена життям людина. Я щаслива людина, щаслива від того, що мої батьки будуть щасливі, що вони мають душевний спокій. Я навіть не знаю, в чому виразити свою подяку Миколі Володимировичу. Якщо я раніше плакала через те, що вдома якісь негаразди, то зараз у мене можуть з’явитись тільки сльози радості, радості за своїх батьків.

Моє лікування закінчилося і я відчуваю, що я готова жити в цьому житті, я не боюся труднощів і вірю в добро. Я бачу перед собою безмежні можливості.

Я бажаю Вам, тим, хто прийшов до Миколи Володимировича, щоб у Вас було все добре. Микола Володимирович Вам поможе, як допоміг мені.

Леся, 23 роки, Рівненська область.

Леся Ставнича. Відгук от 16.08.2001 рік, зняти порчі
Мені 41 рік. Я звернулась до п. Миколи 6 серпня 2001 р. з приводу нирково-кам’яної хвороби. Лікар, що попередньо мене обстежив, вказав на необхідність видалення заблокованої каменем лівої нирки. За його висновком нирка давно відмерла і в любий момент міг початися незворотній процес.

Перед початком лікування п. Микола провів обряд опреділення, і виявив у мене наявність пороблень. Роботу по зняттю пороблень він розпочав 7 серпня. Після третього сеансу зняття порчі, 12 серпня, біля десятої години вечора камінь сам собою, без болісних відчуттів вийшов не тільки з сечового проходу, але й з сечовика назовні.

Я була надзвичайно вражена, адже розмір його становив 1.7 см. Лікарі мене запевнили, що без хірургічного втручання вивести його з організму неможливо.

Крім цього, в мене покращився апетит, повернувся давно втрачений міцний сон, відновився душевний спокій, зникли незрозумілі страхи.

Хоча робота ще не завершена, але я вдячна п. Миколі за справжнє чудо, яке він зробив для мене.

Бажаю йому міцного здоров’я. Нехай Бог береже його і його талант, що приносить людям зцілення і повертає радість життя.

З повагою Леся Ставнича.

Анна, м. Львів. Відгук №87, серпень 2000р., зняття порчі
Хочу виразити подяку Цілителю від Бога Миколі Володимировичу, за реальну допомогу у вирішенні складних життєвих проблем. Я зверталася до різних цілителів, але допомоги отримала лише від п. Миколи. Він повернув до життя мого сина. Допоміг мені вирішити багато проблем. Дякую Всевишньому, що є такі обдаровані люди на землі.

А Миколі Володимировичу бажаю довгих щасливих років життя, здоров’я йому та його сім’ї.

З повагою Анна, м. Львів

Іра, 27 років. Відгук №88, порча на розлад психіки
Я була у відчаї і не знала до кого звернутися, хто би міг допомогти мені і моїй сім’ї і особливо мама, яка мінялась на очах. Вона почала  жити в своєму, придуманому житті. Розмови  про Космос,про те, що хтось слідкує за нею і нами,про несправедливість, і відчуття страху,біди,яка нависла  над сім’єю. До п. Миколи я прийшла  із сльозами  на очах ,великим проханням і надією на  допомогу. Мої сподівання здійснилися, після сеансів п. Миколи в наш дім повернувся мир і спокій, ми стали  більш добрішими один до одного, і тепер згадуємо все як страшний сон (хоча це було реальністю).

Шановний Микола Володимирович,неможливо  описати ці слова подяки, які  я ношу  в душі але все ж таки Дякую, за те, що повернули мені маму. Дякую за віру,надію, любов.

Дай Бог Вам сили і здоров’я.

Відгук №89, порча на розлад психіки
Життя дається людині Богом.

Але бувають такі хвилини в житті, що не хочеться жити, бо все втрачає свій сенс.

Так сталося у моєму житті. Прожили ми з чоловіком  25 років, маємо 2-є дорослих дітей, нашому життю деякі завидували, ми були весь час разом і вдома і на роботі. Одного разу після повернення з відпустки додому переступивши поріг я інтуїтивно відчула, що щось негаразд. Якась енергетична зла сила сила не давала спокою душі, щось робилося таке що раніше не відчувалося в організмі.

Поки мене не було в дома, до чоловіка завітала «приятелька» легкої поведінки. (була декілька раз замужем) чоловік пив з нею вино (ніколи не пив раніше), мав інтимні стосунки. Але для цієї жінки цього було замало. Побачивши квартиру, знаючи що чоловік військовий має добру пенсію, захотіла заволодіти цим всім «добром» і в придачу мати свого особистого чоловіка.

Ми не могли впізнати чоловіка, він з нормальної людини перетворився на людину «зомб», ми бачили в ньому злу, агресивну, брехливу людину, сила зла керувала ним., йому на той час казалось, що він закохався як в 20 років, що з ним ніколи такого не відбувалось.

Займаючи авторитетну посаду він нічого не міг подіяти з собою, закинув роботу.

Я та діти були в шоці.

Мене привели до Миколи Володимировича мої знайомі, вони колись лікувались в нього. Я була в дуже тяжкому стані, як в психічному так і в моральному. З енергійної жінки, яка все встигала і в дома і на роботі, і на дачі стала байдужа до життя, не могла ні їсти, ні спати, сили з кожним днем покидали мене. Хотілось вмерти, сльозі туги душили серце, душу. Я похудала за місяць на 7 кг.

Микола Володимирович подивився на мій стан і розпочав свою клопітливу роботу. Уже після кількох сеансів відчула маленьку жилку життя, хотілось бігти на сеанси, бо після них з кожним днем ставало легше.

Робота була проведена велика, душа заспокоїлась, сили стали повертатись до мене, я хочу жити.

Микола Володимирович є мудра мирна людина від Бога, а також добре знає свою справу та психологію людини.

Він постійно подавав мені надію на повернення чоловіка.

І ось через 2 місяці – це сталося. Чоловік прийшов до дому зі сльозами на очах. Психічний стан його повернувся до попереднього, став думати і говорити як раніше, тільки з огидою пам’ятає ті місяці.

Вся моя сім’я з вдячністю вклоняється Миколі Володимировичу, і бажає йому здоров’я та успіхів.

З повагою Валентина

Таня. 23 жовтня 2000р., Відгук №90, захист від порчі на все життя
Мені 20 років. Мене звати Таня. Звернулась до п. Миколи у дуже важку для себе хвилину. Це була остання спроба повернути втрачений спокій. Усе в моєму житті ламалося і не йшло  так як воно повинно бути.

Здавалося, що все в мене є: і любима робота, і навчання в університеті на економічному факультеті, але постійний страх перед невідомим мене постійно гнітив.

Кожної ночі на протязі 2 років мені снився один і той самий сон. В сні мене хтось кудись тягнув, а пізніше душив. Я прокидалась заплаканою і дуже кричала. Після кількох походів до різних «бабульок» я зневірилась в тому, що це колись закінчиться.

Звернувшись до Миколи Володимировича я відчула покращення вже після 3 прийому. В мене покращився сон, зникло неприємне відчуття, що за моєю спиною хтось стоїть і живиться на тебе.

Ще на мені був «пояс самотності», який також було знято. Якщо раніше мені в особистому житті мені ніколи не щастило, то тепер все стало краще.

Після декількох невдалих спроб я не вірила, що можна це зробити.

Мені завжди здавалося, що колись буде краще, але тепер я в цьому впевнена.

Микола Володимирович якому я дуже-дуже за це вдячна, допоміг мені повернути кохану людину і зняв з неї порчу. Зараз мої стосунки з моїм колишнім хлопцем налагоджуються і я вірю що все у нас буде добре.

Хочу звернутися до людей, які це прочитають. В Миколи Володимировича особливий дар повертати людей до життя, давати їм віру, надію. Я дуже вдячна цій людині за її допомогу, адже звернувшись сюди я була у повному відчаї, а зараз сповнена енергії і життєвої сили.

Хочу побажати Миколі Володимировичу натхнення до праці, яка приносить людям радість і повертає до життя.

З великою повагою та вдячністю, Таня.

Оля. 26.10.2000р., Відгук №91, позбавлення від хворіб
Направила мене до Миколи Володимировича зовсім не знайома мені жінка, якій я дуже вдячна. Вдячна я їй і Богові за це, що послав нам на землю такого пана Миколу Володимировича, який так допомагає людям в різних бідах.

Я вражена була тим що почула тут перший раз від жінки, подумала собі: невже моїм ногам також стане легше. Але після 3 сеансу я відчула вже велике полегшення. Правильніше було спитати мене, що мене не болить, ніж, що мене болить. Боліли мене ноги, терпли під колінами, таке враження було, що вони з вати, і прямо підкошувало мене. Кілька разів на день у була змушена лягати на 15-30 хвилин. А слава Богові і п. Миколі Володимировичу вже все позаді. Весь час в мене на душі був не спокій, другий раз, як кажуть, душу розривало, болів мене вроді жилу док, очі не встигали висихати від сліз. Дуже часто були в мене якісь приступи, і то завжди тільки вночі. Ніхто не міг встановити діагноз і сказати причину.  Я через ці приступи розрахувалась з роботи, так як працювала по добах. Це продовжувалось не рік і не два. Був такий щасливий рік, що я прийшла з лікарні, так знову пішла. Була я в не одного доктора, але результат був завжди не чіткий.  А п. Микола за кілька сеансів зумів, як то кажуть в народі, поставити все на свої місця.

Боліла, пекла мене поясниця, так що я навіть не могла інший раз хату підмести. А зараз слава Богові і Цілителю все позаді. Терпли руки мені, я інший раз ставала по 2-3 разі в ночі, ходила по хаті махала руками, розтерпала їх. Боліла мене спина. Вийшовши після 5 сеансу, в мене було таке враження , що мені крила і б я полетіла. Я не знаходила слів для подяки. Дай Бог сибірського здоров’я і кавказького довгого життя Вам шановний п. Микола Володимировичу, Вашій сім’ї і Вашим батькам, які привели Вас такого талановитого, на той Білий Світ. Дай Вам Боде злагоди в сім’ї, бо згода будує, в не згода руйнує. Дай Вам Боже успіхів таких дальше у Вашій такій тяжкій, але так приданій людям роботі.

Вклоняється Вам за це вся Українська Земля.

З повагою і шаною до Вас Оля

Люда. 21.12.2000року, Відгук №92, захист від порчі на все життя
Я по рекомендації випадково попала до п. Миколи, за це я дуже вдячна і Богу, що направив мене сюди і цілителю п. Миколі, який і зараз займається моєю дитиною.

В мене помер чоловік і почались в мене проблеми з дитиною і мною. Але перед тим, як загинув чоловік, я перший раз повезла дитину до батьків чоловіка, коли йому було 1,5 роки. Приїхавши туди побачила дивні речі (якийсь вельветовий тапок, а в ньому ніж). Коли я запитала чоловіка, що це? Він не знав, а його мати казала, що вона поставила це в диван для здоров’я свого сина. Якщо так, я це лишила, ще й з дитиною спала на тому дивані.

Коли ми приїхали до дому,  я почала спостерігати за дитиною, вона була зовсім як не моя, інакша і на моїй нозі з’явилися чорні плями, трохи німіла рука.

Через 4 місяці загинув чоловік, на похорон я дитину не взяла, а перед  тим як чоловік загинув, 2 дні дитина плакала дивлячись в дзеркало. Вже на 40 днів я дитину повезла з собою, бо не мала з ким дитину лишити. Мати весь час давала цілувати фото чоловіка дитині і казала що він помер.

Одного разу ми пішли на цвинтар і чомусь був вимазаний хрест болотом, після цього як поцілували хрест, дитину ледве відірвали від нього.

Приїхавши до дому, з дитиною почались чудеса. Очі були якісь зовсім не дитячі, страшні, дитина замкнулась і буда дуже перелякана, перестав говорити навіть те, що колись казав, навіть в розвитку зупинився, таке враження, що його зовсім не турбує що відбувається навколо. Він всього боявся, кішки, собаки, любого скрипу.

Та я сама була в такому стані, що не розуміла, що зі мною. Була така тривога, таки неспокій, дивлячись на дитину в такому стані, я була невміняєма.

Де я з дитиною тільки не була і по церквах, і по монастирях, і по лікарях, всюди їздила. Цього року в Одесі попали в монастир до батюшки. Коли він малював дитині по тільцю хребта, він запитав чи є в мене свекров і казав «нехай вам Бог допомагає». Коли ми вийшли з монастиря тіло дитини було все в синцях, ніби його палками били, такого чуда я ніколи не бачила.

Попавши до п. Миколи я здобула душевний спокій, дивлюсь на світ другими очима стала спокійною і молю Бога, щоб п. Микола поміг моїй дитині. Дай боже Вам здоров’я Микола Володимирович.

З повагою Люда

Ангеліна м. Моршин. 17 січня 2001 року, Відгук №93, позбавлення від хворіб
Якщо ви прийшли сюди, то знайте що це Вас Бог привів сюди направив. 2 роки тому я з чоловіком та дочкою пережили велику трагедію. Тяжкою ворожбою від нас дівчина забрала сина, саме дороге що в нас було, а на нас послали хвороби та невдачі. За 2 роки ми усі перехворіли і  з чоловіком не раз були на краю смерті. Душевна травма була така важка, що не хотілося жити. Життя не мало ніякого смислу, хіба лишалося молитися і чекати з дня на день смерті. Після 7 прийнятих сеансів лікування у п. Миколи я з чоловіком відчули ніби камінь спав з нашої душі. Легше ходити і дихати, а основне хочеться жити. І я вірю, що після очищення нашої квартири, повернеться і син, бо з його голови відстануть та чорна хмара біди, яку насунили на нього. Молю  Бога, щоб послав здоров’я пану Миколі, бо він рятує людей від зла, якого зараз на нашій землі розвелося дуже багато.

З повагою Ангеліна м. Моршин

Продовження

30 січня 2001року.

Ось прийшов час, мені в усьому стало краще і в здоров’ї і в житті. А ось тим людям,, що мені робили зло, прийшов час заплатити за все. Одночасно  і в мого першого чоловіка і в його сестри опухло пів голови, причім  однаково в обох, і лікарі не можуть допомогти. Сестру обікрали і раптово помирає син. Я не бажала зла їм, але за все що робить людина в житті треба відповідати.

Господи пошли здоров’я Миколі Володимировичу за його добро, що він робить людям і дій йому ще більшу силу його розуму і його золотим рукам

Продовження

13 лютого 2001 року

Я дуже вдячна Миколі Володимировичу за те що він не тільки допоміг мені, а і навчив мене правильно жити, я здається наново народилася на світ, мені стало легше переносити любі трудності, покращало  моє здоров’я, не болить голова. Бажаю п. Миколі здоров’я і нехай через багато-багато років він буде задоволений своїми дітьми, які будуть любити його.

З повагою Ангеліна

22.01.2001 року, Відгук №94, позбавлення від хворіб
В цій книзі я вже робила записи, ділилася з Вами шановні читачі, своєю радістю вдячністю Миколі Володимировичу за повернення сенсу життя і втрачених надій.

Миколу Володимировича я знаю 3 роки і завжди, коли я б не звернулася до нього він завжди готовий в тяжку хвилину  прийти на допомогу мені чи моїм близьким. Ось і зараз коли мене вчепилася невідома хвороба (а сама я лікар і хвороба ця дійсно невідома – ані спеціалісти, ні я сама, ані аналізи нічого не можуть проявити, ніякі ліки не допомагають) –  в мене просто поступово почала піхуритися і сходити пластинами шкіра з правої руки і спостерігалися нестерпні болі.

Микола Володимирович за 2-3 сеанси зняв біль, рука поступово почала загоюватися. Я ще раз хочу висловити величезну подяку Миколі Володимировичу за його безмежну доброту і схиляюся перед його унікальним даром.

Надія. 12.03.2001, Відгук №95, порча на розлад психіки
До п. Микола я попала після цього, як мені порекомендувала одна хороша людина. У мене була проблема із моїм сином, мучився він, а я із ним. У нього була збуджена нервова система, мене він не слухав зовсім, мої слова і сльози до нього не доходили, він мене не чув.

Із ним щось коїлось, так як би у нього щось вселилось, чуже зло. П. Микола мені дуже допоміг, зняв порчу, повернув мені сина.

Я дуже вдячна цій людині за добро, яке він коїть для людей котрим потрібна допомога. Дай Бог щастя і здоров’я цій хорошій людині. Надія

Олеся. 15.03.2001, Відгук №96, порча на розлад психіки
Довгий час мене супроводжувало погане самопочуття, часті головні болі, «полуда» в очах, тобто не виразність світобачення. До кого я тільки не звертався і до лікарів, які часто призначали ліки,  які не тільки мені не допомагали, але й нашкодили, звертався також до таких людей, які зливають віск, але це також не допомогло. Тільки після приходу до Миколи Володимировича я вдруге народився на світ, мене практично перестав переслідувати постійно страх, головні болі, не приймаю таблеток уже три місяці – це диво, тому, що до приходу сюди в цей дім до Миколи Володимировича, я не могла ні одного дня прожити без таблетки.

Я дуже вдячна такій Великій людині, яка може творити чуда. Дуже дякую Микола Володимирович Вам за все. Дай Боже щастя, здоров’я, багато років життя Вам і Вашій сім’ї. Олеся

Таня. 19.03.2001, Відгук №97, позбавлення від хворіб
Мене звати Таня. Мені 27 років. Хочу сказати, що до зустрічі з паном Миколою я ніколи не вірила в чудесні зцілення і дуже скептично до цього ставилася. Але одна знайома порадила мені звернутися саме до пана Миколи. Справа в тому, що лікарі поставили мені діагноз: кіста лівого яєчника, казали, що необхідна операція. Звичайно, і ти під ніж не хотілося, та ще не було з ким лишити на час операції та лікування маленьку донечку.

Але мені і не прийшлося цього робити.

Після сеансів п. Миколи, який мені зняв порчу, моя хвороба просто зникла. Це диво, в яке я навіть не могла повірити. Коли я пішла на чергове обстеження на УЗД, лікар сказав, що кіста зникла взагалі. Крім того, що до мене повернулося здоров’я, я стала спокійніша,  покращився сон. Я відчуваю себе щасливою людиною. Всі позитивні емоції я стала відчувати гостріше. Мені здається, що я навіть сильніше покохала свого чоловіка, наша сім’я стала міцніша. Я безмежно вдячна п. Миколі за його допомогу.

Я хочу сказати людям, які будуть це читати, що потрібно тільки повірити в силу і можливості п. Миколи, і все у Вас буде добре.

Щастя Вам і здоров’я.

Від Богдана, Тані, Андрія. 26.03.2001 року, Відгук №98, проведення екзорцизму
Від імені пана Богдана і Тані, і Андрія хочу щиро подякувати п. Миколі що врятував нас від злого і лихого і продовжив життя нам. Хай щастить йому у всьому, хай життя усміхається в усіх рівнях. Бажаємо йому всього, всього найкращого, всіх благ Вам п. Миколо Володимировичу

Марина Григорьевна. (15.05.2000 р.), Відгук №99, порча на розлад психіки
Один месяц назад  т.е  19.04.2000 р.  я потеряла свою единственную дочь  которой было всего 23 года. У всякого человека  на  протяжение жизни происходят всякие беды и стрессы. Я  так же много их пережила, но ту боль, ту утрату единственного ребенка, не выносимое страдание , бесконечные слезы, а главное не желание больше жить! Не для чего! Зачем? Для чего? Все потеряно единственная веточка  у дерева сломана.  Что дальше?

А дальше,  сам Господь распорядился! После приезда с похоронив, меня как «мумию» привезли  и поставили перед Николаем Владимировичем.  Плохо и смутно помню все, меня привозили и увозили. Дальше я уже сама стала на ноги.  Вдруг светло стало ! Опять мир увидела цветным , черно-белое изображения исчезло. Покой появился. Муж понимать стал. Теперь знаю, жить надо для двух внуков. Раньше всего месяц назад, я кричала : «Некто не заменить мне дочь! Никто!»

Теперь я безумно люблю детишек , в них продолжение жизни моей дочери. Я поняла дереву- жить! Пишу это для тех людей которых еще держать сомнение. Люди поверти, есть еще на земле Добро!

Господь дал силу Николаю Владимировичу , и он искренне хочет, чтобы люди стали чище, здоровее и добрее. Теряя свою энергию, он продолжает излечивать других людей.  Спасибо судьбе, что встретился  на пути этот человек. Добра, здоровья и успехов эму в его очень не легком труде .

З большим уважением Макеева Марина Григорьевна, Львов, Букова 3 кв. 1

(8.07.2001 р.), Відгук №100, позбавлення від хворіб
Слава Ісусу Христу!

Почну з великої подяки Господу нашому Ісусу Христу і  Миколі Володимировичу. Хай береже Вас Господь і Ви ще багато добра  зробите людям. Я прийшла до Миколи Володимировича у грудні 2000 року, не прийшла, а  майже приповзла. Я висохла, як таранька, болі по  всьому тілу, почуття скованості, і приступи були майже кожного вечора з 18.00 до 12.00 приблизно. Загроза паралічу.  Аналізи всі були прекрасні.  У вересні 2000 року, лікарі сказали, що  я симулянт. Навіть Микола Володимирович не дуже хотів мене лікувати, бо я могла зіпсувати йому репутацію. Але я, знаючи по словах однієї жінки  з Стрия, що тільки Микола Володимирович мене допоможе, настояла і не вимагала ніяких гарантій.  Просто я була впевнена у роботі Миколи Володимировича. Лікарі поставили діагноз «Склеродермія» і  без нічого дали 2 групу на 2 роки. Після першого прийому я вже посвітліла. А через декілька прийомів, моя мама, ахала, що Микола Володимирович має Божественну силу. Бо вона вже плакала по ночах, що я помру. Після того, як Микола Володимирович мене закрив, я перехворіла всіма хворобами, якими хворіла ще до того. Це був відкуп від смерті. Але з кожним днем мені ставало  по чуть- чуть  легше. Ще перед паскою я була така хвора, що не могла 50-100 м. пройти  до лікарні. Лікарі кажуть, що моя хвороба не виліковна. А я відчувала, що маю повністю вилікуватися. Я поправилася, дістала апетит,  чоловік краще став до мене відноситися.

А ось чудо! Де я не піду мені везе, мене всюди відкриті двері. Мені допомагають добрі люди. Я це порівнюю з минулим роком, як мені не везло ніде.

Дай Боже міцного здоров’я, щастя Миколі Володимировичу  моєму рятівнику. І не тільки!

У дочки не було 2 роки менструації, ще дівчинка 18 років. Просто пропала менструація у 16 років. Були сильні запори, не працював кишечник.

Все владналося, моя дочка здорова!

Я дуже Вам вдячна! Допомагайте людям, а ми будемо за Вас молитися!

Раиса. (25.09.2001 р.), Відгук №101, зняття порчі
До встречи с этим молодим человеком, я комплексовала , по поводу остатков……..(  воспаления лицевого нерва). Лицо било перекошено, глаза……..Случилось это 9 лет назад, никакие процедуры желаемого результата не дали. И вот, только теперь, после сеансов  по снятию порчи, я повторили курс ……..результатами довольна. Помимо того у мене такое чувство, что я родилась заново. В свои 60 лет, чувствую себя совсем юной, такой приплыв сил, неистащимоя енеогия,  не чувствую усталости, на душе легко, как говорится на душе покой. А моя дочь «воскресла» в полном смысле этого слова.  Она 7 лет мучилась, болью головы, поясницы, рук, ног. Диагнозы ставили самые противоречивее. А лечение даже временных уличений не давали. Сил не било, приготовить даже самой простой обед. О стирке и уборке в квартире даже не могло бить речи.  И вот случилось чудо, которое осуществил этот молодой человек.  Человек огромной, доброй души, своими знаниями и умениями, он избавил мою дочь от всех кошмарных мучений.  Поработав только с ее фотографией, снял с нее самою страшную порчу. Уже через две недели моя дочь беззаботно смеялась, чего я уже давно не слышала,  а еще через неделю самостоятельно сделала большую стирку и генеральную уборку в однокомнатной квартире за один день, а вечером  сидела у телевизора.  Разве это не чудо? Куда девались ее не излечимые, по словам врачей болезни? О таком надо не писать, а звонить во все колокола!

Дай Бог п. Николаю, его родним и близким, доброго здоровья, счастья, благополучия, успехов Вам дорогой человек, у всех Ваших, и так нам всем  нужных делах.

Хранит Вас Бог!

С уважением п. Раиса!