Можливо проведення роботи по фотографії, по телефону
або через скайп, з людиною,
яка на даний момент знаходиться
в будь якому місці, у будь якій країні світу.

Головна Записатися на прийом Ціна Інформація №1 Інформація №2 Для тих хто закордоном Отримати вийняток Контакти
1000true dots bottomright 60true false 800https://porcha.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/tsina/
  Ціна на мою роботу 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/vidhuky/
  Відгуки 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/moji-intervyu/
  Мої статті 
- Порчу потрібно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не повернулася і це питання стало закритим для вас назавжди -Ціна за мою роботу є абсолютно доступною та прийнятною для кожного. Переконатись у цьому ви можете натиснувши кнопку зеленого кольору Ціна ! -За останній період часу я отримав звернення з Англії, Іспанії, ІталіЇ, Канади, Молдови, Німеччини, Росії, США, Чехії та майже всіх областей України. Мною була успішно проведена робота на відстані по фото та надана допомога людям.

Повернення чоловіка в сім’ю

Життя дається людині Богом. Але бувають такі хвилини в житті, що не хочеться жити, бо все втрачає свій сенс.

Так сталось у моєму житті. Прожили ми з чоловіком 25 років, маємо 2-є дорослих дітей, нашому життю деякі завидували, ми були весь час разом і вдома і на роботі. Одного разу після повернення з відпустки додому переступивши поріг я інтуїтивно відчула, що щось негаразд. Якась енергетична зла сила не давала спокою життю, щось робилося таке, чого раніше не відчувалося в організмі.

Поки мене не було вдома, до чоловіка завітала “приятелька” легкої поведінки ( була декілька раз замужем). Чоловік пив з нею вино ( ніколи не пив раніше), мав інтимні стосунки. Але для цієї жінки цього було замало. Побачивши квартиру, знаючи що чоловік військовий має добру пенсію, захотіла заволодіти всім цим “добром” і в придачу мати свого особистого чоловіка.

Рішила причарувати його, а мені та дітям зробити зло – смерть. Були використані сили Чорної Магії.

Ми не могли впізнати чоловіка, він з нормальної людини перетворився на людину “зомбі”. Ми бачили в ньому злу, агресивну, брехливу людину, сила зла керувала ним. З ним творилось щось страшне, метався по кімнатах, не спав, звонив щоб почути голос її, йому на той час казалось що він закохався як в 20 років, що з ним ніколи такого не відбувалось.

Займаючи авторитетну посаду він нічого не міг подіяти з собою, закинув роботу. Я та діти були в шоці.

Мене привели до Миколи Володимировича мої знайомі, вони колись лікувались в нього. Я була в дуже тяжкому стані, як в психічному так моральному. З енергійної жінки, яка все встигала і вдома і на роботі і на дачі стала байдужа до життя, не могла не їсти, ні спати, сили з кожним днем покидали мене.

Хотілось вити, сльози туги душили серце, душу. Я похуділа за місяць на 7 кг.

Микола Володимирович подивився на мій стан і розпочав свою клопітливу роботу. Уже після декількох сеансів почула маленьку жилку життя, хотілось бігти на сеанси, бо після них з кожним днем було легше.

Робота була проведена велика, душа заспокоїлась, сили стали повертатись до мене, я хочу жити.

Микола Володимирович є мудра людина, людина від Бога, а також добре знає свою справу та психологію людини. Він постійно надавав мені надію на повернення чоловіка.

І ось через 2 місяці – це сталось. Чоловік прийшов додому зі сльозами на очах. Психічний стан його вернувся до попереднього, став думати і говорити як раніше, тільки з огидою пам’ятає ті місяці.На останній сеанс зняття порчі прийшов зі мною.

Вся моя сім’я з вдячністю вклоняється Миколі Володимировичу і бажає йому здоров’я та успіхів.

Прочитати інші відгуки, можна »»» тут

 

 1. (Обовязково)
 2. (Обовязково)
 3. (введіть дійсний email)
 4. (Обовязково)
 

Комментирование закрыто.