Повернення чоловіка в сім’ю


Життя дається людині Богом. Але бувають такі хвилини в житті, що не хочеться жити, бо все втрачає свій сенс.

Так сталось у моєму житті. Прожили ми з чоловіком 25 років, маємо 2-є дорослих дітей, нашому життю деякі завидували, ми були весь час разом і вдома і на роботі. Одного разу після повернення з відпустки додому переступивши поріг я інтуїтивно відчула, що щось негаразд. Якась енергетична зла сила не давала спокою життю, щось робилося таке, чого раніше не відчувалося в організмі.

Поки мене не було вдома, до чоловіка завітала “приятелька” легкої поведінки ( була декілька раз замужем). Чоловік пив з нею вино ( ніколи не пив раніше), мав інтимні стосунки. Але для цієї жінки цього було замало. Побачивши квартиру, знаючи що чоловік військовий має добру пенсію, захотіла заволодіти всім цим “добром” і в придачу мати свого особистого чоловіка.

Рішила причарувати його, а мені та дітям зробити зло – смерть. Були використані сили Чорної Магії.

Ми не могли впізнати чоловіка, він з нормальної людини перетворився на людину “зомбі”. Ми бачили в ньому злу, агресивну, брехливу людину, сила зла керувала ним. З ним творилось щось страшне, метався по кімнатах, не спав, звонив щоб почути голос її, йому на той час казалось що він закохався як в 20 років, що з ним ніколи такого не відбувалось.

Займаючи авторитетну посаду він нічого не міг подіяти з собою, закинув роботу. Я та діти були в шоці.

Мене привели до Миколи Володимировича мої знайомі, вони колись лікувались в нього. Я була в дуже тяжкому стані, як в психічному так моральному. З енергійної жінки, яка все встигала і вдома і на роботі і на дачі стала байдужа до життя, не могла не їсти, ні спати, сили з кожним днем покидали мене.

Хотілось вити, сльози туги душили серце, душу. Я похуділа за місяць на 7 кг.

Микола Володимирович подивився на мій стан і розпочав свою клопітливу роботу. Уже після декількох сеансів почула маленьку жилку життя, хотілось бігти на сеанси, бо після них з кожним днем було легше.

Робота була проведена велика, душа заспокоїлась, сили стали повертатись до мене, я хочу жити.

Микола Володимирович є мудра людина, людина від Бога, а також добре знає свою справу та психологію людини. Він постійно надавав мені надію на повернення чоловіка.

І ось через 2 місяці – це сталось. Чоловік прийшов додому зі сльозами на очах. Психічний стан його вернувся до попереднього, став думати і говорити як раніше, тільки з огидою пам’ятає ті місяці.На останній сеанс зняття порчіприйшов зі мною.

Вся моя сім’я з вдячністю вклоняється Миколі Володимировичу і бажає йому здоров’я та успіхів.