Як захистити від порчі себе та своє житло на все життя?

Почнемо з того:

Мене звати Микола Володимирович Вишинський. Я є Магістром Ордену Волхвів Екзорцистів Київської Русі.(Нагадаємо, власне Волхви передбачили народження Ісуса Христа.)

В 2012 році виповнюється рівно двадцять три роки з того часу, як я веду прийом людей.  З людиною працюю тільки індивідуально. За цей період  до мене за допомогою звернулося тисячі людей, які з Божою та  моєю допомогою позбулися своїх важких проблем.

Пересвідчитись в цьому, можна прочитавши деякі з відгуків, які мають рукописне підтвердження і ведуться з 1996 року. (Познаймитись з відгуками можна »»» тут

Після посвящення під час навчання у В. С. Яремича, та передачі знань роду, якому більше 10 тисяч років, і який я зараз продовжую, я спеціалізуюся на знятті найважчих видів порч та проклять. Тобто у більшості випадків працюю з людьми, які пройшли вже Рим і Крим і мідні труби і яким ніхто не зміг допомогти.  Власне з такими людьми працюю, власне таким людям і допомогаю. Мені приємно допомагати таким людям, які побували на прийомах багато де, бо вони справді  можуть оцінити різницю, і в їхніх очах зразу спалахує надія на порятунок та глибока вдячність.

Після зняття порчі, я ставлю захист на людину та її житло від порчі на  все життя!

(З моїми інтерв’ю в засобах масової інформації – можна ознайомитися »»» тут)

Чому я зміг допомогти, цим людям, які побували в мене на прийомі, а інші ні?

Справа в тому, для того, щоб допомогти людині, якій нанесена важка порча, з допомогою методів чорної магії, необхідний рівень захисту, знань, посвящень та сили. Наприклад порчу на  смерть, я  вважаю не можливо зняти без Обряду Екзорцизму. Обряд Екзорцизму відноситься до рівня Обрядів Магістра чи Єпископа і аж ніяк не відноситься до народних обрядів, таких як злиття воску, спалення свічки, чи скатування яйця, чи різних видів обкурювань. Тому ці люди, до яких Ви зверталися і які не змогли допомогти використовували власне ці народні методи, які нажаль не завжди можуть справитися з важкими випадками.

Я ж після Посвящення та  передачі знань Роду, який я  продовжую, використовую значно сильніші методи.  Після їх застосування, я не заздрю ворогам людини, яка до мене звернулася за допомогою, зі  своєю бідою. Тим більше, що моя основна задача, це боротьба з чорною магією. Власне завдяки знанням які мені передані, які є значно сильнішими за вище згадані народні, мені і вдається допомогти людині і пізніше гарантувати захист.

В яких випадках я можу вам допомогти…

Зняття порчі, вроків, прокляття, поясу самотності, захист людей та їх житла від порчі на все життя, нормалізація сімейних відносин, ліквідація зради, нейтралізація любих видів чар вашої суперниці, з’єднання сім’ї, яка розвалилася або розвалюється, гадання і багато іншого.

P.S. Єдине що хотілося б додати на останок та застерегти. Порча це не жарт. Рік прожитий людиною в  стані слабкої порчі забирає два роки життя. А порча на  наглу  смерть, чи на  самогубство, чи на божевілля?  Скільки тоді в запасі залишається  часу у людини? Хто знає? Тобто ні родичам,  ні рідним, ні близьким, ні знайомим людини, яка находиться в стані, який потребує допомоги ні самій людині зволікати зі зверненням за допомогою не  варто.