Що потрібно для того, щоб зняти порчу?

Зняття порчі

Як зняти порчу. Якщо ви потребуєте у відповіді на це питання, то ми зараз спробуємо його надати. Отже якщо ви вважаєте, що у вас є порча, то для, того щоб це підтвердити, необхідно провести діагностику. Тільки після діагностики, можна буде визначити як зняти порчу у вас.

Якщо ви хочете дізнатися, чи можна зняти порчу собі самому, то відповідь ні. Рекомендуємо навіть не намагатися. Зробите собі тільки гірше.

Захист від порчі. При роботі професіонала, після зняття порчі ви повинні отримати захист від порчі – бажано на все життя.

Для того, щоб зняти порчу, потрібні необхідні знання

Мій вчитель завжди говорить, що ми відрізняємося тільки знаннями. Окрім знань необхідна відданність справі, потрібно віддати своє життя, а іноді і здоровя, присвятивши весь час навчанню, посвяченню та роботі з людьми. Ви знаєте, що то за справа? Я впродовж 18 років жодного разу на ніч не відключив свій телефон. Колись 20 років тому, коли я почав вести прийом по знятті порчі, мені було лише 24 роки. І ви можете собі уявити, що до мене приходили іноді вісімдесятирічні і плакали в мене, молодого хлопчини, на грудях…

Повернімося до питання зняття порчі. І так для того, щоб зняти порчу, необхідно володіти дуже високим рівнем знань, сил та певних неодноразових посвячень для того, щоб могти справлятися з людськими бідами. Також потрібен дуже серйозний захист, адже кожен ворог людини, яка приходила до мене на зняття порчі автоматично ставав моїм ворогом. Всі ці 20 років, а особливо після того, як я став Особистим учнем В.С. Яремича – Я спеціалізувався на знятті найважчих видів порчі. Це такі порчі, які неможливо зняти з допомогою скатування яйцем, таку порчу неможливо зняти з допомою спалювання свічки, окурюваням, злиттям воску. Звісно, що всіми вище переліченими методами, я володію також. Це було найперше, чого мене колись навчили. Між іншим, якщо хтось, колись з вас читаючий ці рядки зливав віск, то хочу вам сказати, що віск будь якої людини яка прийшла до мене на зняття порчі, я робив рівним за один раз максимум за пів години. Пів години це в найскладніших випадках. З 1996 року для того щоб зняти порчу я не використовую таких методів як злиття воску, спалювання свічки, скатуваня яйця. Наприклад в тому випадку якщо фото живої людини, опустять в труну з мерцем, то такими обрядами ви нічого не доб’єтеся. При багатьох інших ситуаціях так само.

За останні два десятиріччя, особливо коли було відкрито безліч курсів, в тому числі і по чорній магії, де безпосередньо навчали наводити порчу, а якщо взяти до уваги ще регіон західної України, де дуже поширені цвинтарні види нанесення порчі, ці вищеназвані методи зняття порчі перестали працювати або допомогти ними можна лише на короткий період часу.

І ще я вважаю, що жодну порчу неможливо зняти без обряду Екзорцизму, іншими словами обряду виганяння, мягко кажучи, злого духу з людини.

І останнє вже довгий період часу при роботі з людиною, по питанні зняття порчі, після закінчення такої роботи, Я ставлю захист на саму людину, на її дім а також даю гарантію про яку, Я розповім вам безпосередньо вже на прийомі.

Дякую за увагу.

З повагою п. Микола.