Ціна

Шановний відвідувач мого ресурсу. Якщо ви дійсно потребуєте моєї допомоги, але думаєте що у мене прийом коштує страшно дорого, прочитавши інтерв’ю зі мною в газетах, ознайомившись з відгуками про мою роботу людей, які побували у мене на прийомі, і назавжди позбавилися свої проблем, тоді Я хочу сказати вам , що ви жорстоко помиляєтеся. Плата за мої послуги абсолютно доступна, в тому числі і для вас.

Так от, якщо ви дійсно так думаєте, але все ж таки хочете взнати, скільки може коштувати вирішення ваших проблем у мене, заповніть будь ласка нижче наведену форму. В ній, детально опишіть, що вас турбує і чого б ви хотіли позбавитися. В листі від мене ви отримаєте доступ до необхідної вам закритої інформації на сайті , де і отримаєте відповіді на всі свої запитання абсолютно безкоштовно. Вам потрібно буде тільки виділити час для ознайомлення з необхідною вам інформацією, де буде детально розповідатися, як Я працюю з людиною, від а до я і скільки це у мене коштує.

Просто цікавих настирливо прошу не турбувати, і не інсценувати проблеми, для того щоб вони після такого обману,  дійсно не з’явилися у вашому житті.