як повернути

я

Життя дається людині Богом. Але бувають такі хвилини в житті, що не хочеться жити, бо все втрачає свій сенс.

Так сталось у моєму житті. Прожили ми з чоловіком 25 років, маємо 2-є дорослих дітей, нашому життю деякі завидували, ми були весь час разом і вдома і на роботі. Одного разу після повернення з відпустки додому переступивши поріг я інтуїтивно відчула, що щось негаразд. Якась енергетична зла сила не давала спокою життю, щось робилося таке, чого раніше не відчувалося в організмі.

Поки мене не було вдома, до чоловіка завітала “приятелька” легкої поведінки ( була декілька раз замужем). Чоловік пив з нею вино ( ніколи не пив раніше), мав інтимні стосунки. Але для цієї жінки цього було замало. Побачивши квартиру, знаючи що чоловік військовий має добру пенсію, захотіла заволодіти всім цим “добром” і в придачу мати свого особистого чоловіка.

Рішила причарувати його, а мені та дітям зробити зло – смерть. Були використані сили Чорної Магії.

Ми не могли впізнати чоловіка, він з нормальної людини перетворився на людину “зомбі”. Ми бачили в ньому злу, агресивну, брехливу людину, сила зла керувала ним. З ним творилось щось страшне, метався по кімнатах, не спав, звонив щоб почути голос її, йому на той час казалось що він закохався як в 20 років, що з ним ніколи такого не відбувалось.

Займаючи авторитетну посаду він нічого не міг подіяти з собою, закинув роботу. Я та діти були в шоці.