Записатися

  Фізично я знаходжуся та веду прийом  у м. Львові, але по фото чи скайпу допомагаю людині, яка наданий моменет  знаходиться будь де в Україні, чи в будь якій країні світу. Нещодавно наприклад був такий випадок, коли я знаходився в Африці, правда в Карнакскому храмі, а мама знайомої потрапила в реанімацію, з якої після проведеної мною роботи на відстані, в процес якої входило заговорення певної води, яку вона повинна була приймати по ковтку щоденно та омиватися нею, її виписали з реанімації за три дні. Це підтверджує той феномен, що для справлення мною необхідного впливу на людину, відстань не є перепоною. Звернувшись до мене за допомогою, людина отримує однаково ефективний результат, як та що на даний момент знаходиться в США, так як і та, що знаходиться у мене на прийомі, в тому місці де я приймаю.
Для того щоб потрапити на прийом, необхідно:
попередньо записатися зателефонувавши за номером:
 • +38 067 754 19 37
 • або написавши листа на електронну пошту porcha24@ukr.net
 •  або по скайпу vsd-support;
 • або заповнити нижче наведену форму, після ознайомлення зі змістом  якої,  я вам сам перетелефоную


    Таким чином ви можете зі мною зв’язатися, для того щоб попередньо я міг ознайомитися з вашою проблемою, а також щоб я міг переконатися, чи людині дійсно потрібно іти до мене на прийом і чи дійсно Я можу її допомогти. Після чого вам назначається узгоджений з вами час прийому – консультації і при необхідності діагностики.
  Якщо допомога потрібна вам особисто:
  • тоді ви просто прибуваєте на прийом, якщо мова іде про іншу людину, тоді необхідно привезти її фото. Яке саме я скажу при особистій попередній розмові. • В подальшому я проводжу діагностику по фото, або по телефону чи скайпу. • Після діагностики, коли буде дійсно підтверджено, що порча дійсно присутня, приступаємо до її зняття по фото. Прийом спочатку розпочинається з безкоштовної консультації, пізніше при необхідності проводимо діагностику. Після діагностики, коли ми вже чітко знаємо в чому проблема людини, ми визначаємо необхідну майбутню роботу, для ліквідації та нейтралізації негативних впливів що призвели до таких важких та проблемних станів. Після ефективно проведеної роботи коли все найстрашніше позаду, після того коли людина почала тенденційно оживати ми ставимо її захист на все життя і даємо гарантію. (Про все розповідаю при безпосередній розмові). Після проведеної мною роботи, людина починає оживати, вона немовби заново народжується на світ, вона починає вірити в свої сили, своє майбутнє, вона починає будувати сміливі майбутні плани, підштовхує до їх реалізації своє оточення… ЛЮДИНА СТАЄ ПРИЄМНО НЕВПІЗНАННОЮ.
  І саме головне для вас
  Я напевно єдина людина в даному ремеслі, яка гарантує результат і дає гарантію на свою роботу. Тобто якщо вам не стане легше, я поверну вам ваші кошти. Я впевнений у результаті моєї роботи, та вашому одужанні настільки, що я це дозволяю собі заявити, тому що ви як і всі інші люди хто побував у мене на прийомі 100% отримаєте те, за чим до мене звернулися. Тобто вам стане легше. Навіть тоді коли вам стало легше після моєї роботи, для перестрахування я все рівно вам даю гарантію, про те що,  якщо потрібно ще буде попрацювати додатково, я буду з вами працювати при необхідності безкоштовно продовж певного, довгого, достатньо необхідного терміну. Якого і чому власне такого по тривалості, розповім при особистій розмові.