Оля (33 роки)

Я взяла цей зошит, і пишу це для тих людей які будуть читати його. Не пишу – ні для себе, ні для пана Миколи. Звичайно я безмірно вдячна панові Миколі, приклоняюся перед ним, за то що він присвятив своє життя цій справі (боротьбі зі злом), яке заважає жити нормально людям на землі, так як це дав нам наш Отець Всевишній).

Хочу сказати, що я так само як Ви прийшла зі своєю бідою до пана Миколи. Не хотілося мені ні жити, ні робити нічого. Не було стимула в житті. Пан Микола дав мені друге життя. Після трьох сеансів в мене мовби виросли крила. Я відчула смак життя, сказала: ”Як чудово жити на землі”.

Пишу це для того, щоб і ви були щасливі, раділи життю ( бо дійсно хочу цього).

Перш за все знайте, що прийшовши до пана Миколи, читаючи цей зошит – це вже шанс, це Боже провидіння яке привело вас сюди.

Друге – твердо вірте що добро переможе зло. Вірю, що це дивно звучить для вас, бо живемо в такий час. Але не зважаючи на те – вірите чи не вірите, хочете чи не хочете – добро завжди буде перемагати зло. Хочу сказати, що знаючи це відчула себе людиною. Не маю відчуття страху, відчуваю себе впевнено. Маю радість життя. Дуже хочу щоб всі люди були щасливі, любили і допомагали один одному.

Тому раджу вам скористатися цим шансом, не відкиньте його. І ви так само станете щасливі, життєрадісні, подиветесь на життя і світ іншими очима ( очима щастя і добра). Зичу Вам щастя і добра.