Elementor #1279

Бувають    при знятті порчі так випадки, коли ми розпочинаємо знімати порчу з людини, і тут на  неї звалюється град негативних обставин, які будуть являтися відкупом від порчі на смерть і таким чином можуть врятувати вам життя.

Тому при знятті порчі нічого не  треба сприймати буквально. Всі про це при знятті порчі є надто глобальними і складними для буквального розуміння та  аналізу. Ту доречно все треба сприймати через призму «все що не робиться, все до кращого». я думаю для вас так само буде краще пережити оцю чорну тимчасову смугу, ніж померти від нанесеної вам порчі.

При такому загостренні інтенсивність негативу буде прямо пропорційна часу її скорочення.

 Наприклад:

Час

інтенсивність

1 рік

100%

Пів року

200%

Три місяці

400%

Окрім того, коли людина вольова не панікує, вірить в краще, тоді час негативу та його інтенсивність суттєво зменшуються.

Пам’ятайте, що це все з вами відбувається, тому що ви почали позбавлятися від порчі на  смерть.

Для чого потрібно знімати порчу.

  • Без зняття порчі в людини нема жодних шансів позбавитися серйозної хвороби;
  • Нормалізувати питання заробляння грошей;
  • Нормалізувати сімейні відносини;
  • Вирватися з оков прокляття;
  • При порчі на смерть прожити стільки років скільки вам суджено Богом, а не стільки, скільки хотілося б людям, які вам її наносили.

Увага! Інформація для всіх!

 Зняття порчі є одним з перших кроків. Про все інше потрібно домовлятися окремо. Наприклад: Якщо вам потрібно нормалізувати питання заробляння грошей – Тоді для цього проводиться окрема робота на удачу, яка проводиться наступним окремим кроком після зняття порчі. Про це потрібно домовлятися окремо.

P.S.Під час курсу зняття порчі, потрібно бути максимум обережними та уважними за кермом.