Інформаційна сторінка №1

При роботі з людиною, я використовую китайський принцип роботи сімейних лікарів з хворими. Чим він відрізняється від лікування наших лікарів? Китайський сімейний лікар отримує зарплату лише тоді, коли в сім’ї всі здорові. Колі в сім’ї хтось хворіє, він зарплату не отримує. Тоді лікар зацікавлений у тому, щоб в сім’ї ніхто не хворів, а якщо все ж таки хтось захворів, то лікувати його так, щоб людина як найшвидше одужала і якомога довше не хворіла.

Якщо Він не надається до того, щоб лікувати так, щоб його клієнти не хворіли, він залишає це заняття, тому що за погану роботуйому ніхто не платитиме і він умовно кажучи, помре від голоду. Беремо тепер, наприклад: нашого сімейного лікаря. Я зараз говорю не про всіх, але це майже завжди так. У нас сімейні лікарі, коли ви хворієте, зацікавлені більше в тому, коли людина хворіє, ніж у тому коли вона здорова, так само як і аптеки, тому що коли ви хворієте, ви несете їм гроші. Чим більше і довше ви хворієте, тим більше і довше ви платитимете їм.

Так що я сподіваюся, що вам зрозуміло, що наші та китайські лікарі переслідують різні цілі та завдання, і там і там від підходів до справи, кожен з них отримує свою вигоду. А тепер скажіть, будь ласка: – “А ви хотіли б, щоб вами займався який лікар? Той що зацікавлений, щоб ви найменше, чи найдовше хворіли”? Коли я працюю, і проводжу с людиною десятиденну роботу, тобто коли ви проходите у мене повний курс зняття порчі, тоді ви отримуєте від мене  гарантію на рік часу.

Це означає, що якщо протягом цих десяти днів вам не стане легше, або стане легше, але через деякий час, ви знову почнете почуватися погано, я протягом року з вами буду працювати безплатно. Мені це не сильно підходить і тому я свою роботу роблю так якісно, що за ці 10 днів людина позбавляється своїх проблем, які зазвичай до неї більше не повертаються.

  1. PS. У підсумку хочу відзначити ще раз, що після проходження 10-денного курсу – ви можете, при необхідності, до мене звертатися безплатно, ще протягом року часу при необхідності. Я весь цей час працюватиму з вами безплатно.

Таку гарантію не дає ніхто.

Свою чергу я буду свою роботу робити так, щоб у вас більше не виникало потреби повторно до мене звертатися.

А тепер декілька слів про те, як все відбувається!

Прийом починається з безплатної консультації телефоном або скайпом, якщо ви знаходитесь за кордоном.Також ви можете безпосередньо приїхати до мене на прийом, якщо у вас є така можливість.

Наступним кроком є проведення діагностики.

Для того, щоб я міг вам її провести, вам потрібно розрахуватися перед її проведенням. Розрахуватися за неї ви можете також безпосередньо у мене на прийомі, або скинути кошти на карту ПриватБанку. Наголошую ще раз, що якщо діагностика проводитися на відстані, ви можете сплатити за діагностику скинувши кошти на банківську картку 5168 7427 2118 2875

 Якщо ви хочете здійснити проплати з будь-якого іншого банку, тоді ви Повинні сплатити по цих реквізитах.

 Одержувач ПАО ПриватБанк

Номер рахунку : 292448255091 00

МФО 305299

ЄДРПОУ 14360570

Призначення платежу : зарахування коштів за: ……….

Вишинський Микола Володимирович

№ 516798720918 90 97

Після оплати Ви відразу повинні мене повідомити про її здійснення. Після того, як гроші з’явилися на рахунку, в призначений вам час, я проводжу вам діагностику телефоном або скайпу.

По скайпу проводиться діагностика і спілкування тільки тоді, коли людина з якою треба працювати знаходиться за кордоном.

(((УВАГА! Будь ласка, НЕ проплачуйте за діагностику заздалегідь, особливо у вихідні дні, попередньо НЕ домовившись зі мною про спосіб, місце та година її проведення!))).

Для проведення діагностики, я повинен бачити ваше фото, яке ви повинні перед проведенням діагностики прислати мені інтернетом. Бути в інтернеті під час проведення діагностики, не завжди є обов’язковою умовою.

Під час її проведення ви взнаєте:

Чи є на вас порча взагалі?

На що зроблено порча?

Якими методами нанесена?

На питання: Хто наніс порчу? Наскільки це давно зроблено? Я не відповідаю вже 15 років з певних міркувань. Якщо вас цікавитиме, чому я цього не роблю вже 15 років, поставите мені це питання особисто і я вам на нього відповім. Для того, щоб провести вам діагностику, ви повинні організувати наступні умови: щоб під час діагностики ви були зі мною на зв’язку і щоб в цей час вас ніхто не відривав. Мати можливість присісти та так  само мати листочок і ручку.

Після проведення діагностики, якщо виявиться, що у людини є порча, після попередньої домовленості, я приступаю до її зняття.

Для того, щоб порчу дійсно і якісно зняти, для того, щоб людина дійсно це відчула і стала знову нормально повноцінно жити, тобто, щоб добитися таких результатів, які описують люди в книзі відгуків, нам необхідно не один день роботи, а трохи більше  часу. Моя робота відбувається впродовж дев’яти днів. На десятий день я очищаю житло людини. І це все.

Як правило цієї кількості проведення роботи, досить для повного знищення нанесеної вам порчі. Я не працюю з людиною так, щоб вона до мене ходила постійно і вічно, для того, щоб на тому нескінченно наживатися.

Проплачуєте 1 раз в житті за 9 днів роботи та за очищення дому і все.

Після цього більше нічого платити не треба ніколи.

Я даю гарантію на свою роботу і якщо є повторні звернення, то я працюю безплатно, тому намагаюся робити так, щоб не було повторних звернень.

За цей час (10 днів очищення) Використовуючи дуже древні знання (Це не злиття воску, а не скачування яйця, а не спалювання свічки), які передані мені зі знаннями роду, який я продовжую і якому понад десять тисяч років, я знімаю з людини порчу на усіх можливих рівнях її нанесення. За цей час будь-яка порча і навіть найважча буде знята, все буде викорінено під нуль і людина отримає захист за допомогою певного знаку, з Яким на усій землі можуть впоратися не болів десяти осіб, які нанесенням порчі практично ніколи  не займаються.

На десятий день обов’язково очищаю житло людини, тому що як правило зроблена порча на людину як правило знаходиться там де вона живе. Очищаючи житло обов’язково використовуються обряди, за допомогою яких знімається порча зроблена на смерть мертвою водою, порча зроблене на смерть мертвою землею, порча на хворобі, порча на біль, на страх і тривогу, на самотність, дзеркальна порча, це тоді коли розбиваються дзеркала, порча на житло. Це тоді коли у будинку щось стукає, ляскає чутний скрип підлоги та багато що іншого. Тобто все недобре після такого очищення буде зняте.

Над вхідним дверям встановлюється знак захисту про який я  детальніше розповім впродовж роботи з вами, а зараз коротко, щоб ви мали представлення що це за знак. Людина, яка носить його при собі, і не дай Боже потрапляє в якусь аварію, стихійне лихо, чи на  війну – залишається неушкодженою, без всякої подряпини. Таку силу має цей знак.
Отже! Після того, як ваше житло ми очистили, встановили знак захисту, ніхто практично повторно нанести порчу не зможе. Щоб бути у цьому переконаними  я заговорюю вам певну контрольну воду, (правильно називається “Жива вода”) набрану вами з крана або криниці, яка постійно  стоятиме у вас в тому місці, де ви мешкаєте. Після цього ця вода ніколи НЕ псується. Вона може зіпсутися тільки у тому випадку, коли хтось проб’є захист поставлений на ваш будинок.

 Коли вода чиста і без запаху, це означає що захист Не пробитий і порчі на вашому будинку немає.

За все проміжок часу впродовж якого я допомагаю людям, (на момент 2013 року, це 24 роки щоденного приймання людей), вода була зіпсулася лише в чотирьох випадках. І так це сталося в Карпатських глухих селах, в яких поширена чорна магія. Це ще раз свідчить про силу проведеної роботи та захисту.

Ось таким чином пройшовши повний курс зняття порчі, отримавши захист людина відновлюється, видужує (близько 90% хвороб після моєї роботи по зняття порчі, проходять без додаткового лікування), повертається до повноцінного життя. Це неодноразово підтверджено записами в книзі відгуків на сайті та рукописному оригіналі книги відгуків, який знаходиться в тому місці, де я Приймаю людей.

Після зняття порчі з людини, його вороги, як правило, можуть знову продовжувати робити спроби нанесення порчі, яке може до людини повернутися знову.

Щоб цього не сталося, я впродовж року часу постійно тримаю людину на певному контролі, а при необхідності втручаюся в ситуацію. Ця робота входить в гарантію, яку я даю, і проводиться безплатно. За цей рік вороги людини, переконавшись “у неспроможності” своїх спроб, гарантовано залишають вас в спокої, як правило назавжди. Я вважаю що лише така змістовна робота може претендувати на результат. Якщо вам хтось обіцяє за раз або два, яким примітивними методами все прибрати, то це неправда. Вас просто обманюють.

А потім люди скаржаться що там були, до того зверталися в інтернеті, а легше не стало. Є реалії. Просто від поцілунку неможливо завагітніти, а тим більше за два місяці народити здорову повноцінну дитину. Ви знаєте після якого дійсно процесу може народиться дитина, і скільки часу її необхідно виношувати, для того, щоб народилася здорова і повноцінна дитина. Ось така робота чекає вас, якщо ви готові розлучитися з вашими проблемами та поробленнями назавжди.

До речі прямо зараз у вас є можливість прослухати на цьому сайті, як проходить повний курс зняття порчі, від початку і до кінця. Для цього вам треба зв’язатися зі мною, подзвонити мені, і я надам вам доступ до прослухання цього запису, який звичайно розвіє ваші сумніви в неможливості вам допомогти, і ствердить вас в надії досягнення того, для чого до мене звертаєтеся.

Одне зауваження!

Тривалість запису в 40 хв і тому бажано виділити спеціально час для його прослуховування, а не робити це в “попихах”, тому що про занадто важливі та серйозними речі там говориться. Бажаю вам якнайшвидше вирішити свої проблеми, і отримати те, про що до мене звертаєтеся. Зараз ви в кроці до досягнення мети!