Можливо проведення роботи по фотографії, по телефону
або через скайп, з людиною,
яка на даний момент знаходиться
в будь якому місці, у будь якій країні світу.

Головна Записатися на прийом Ціна Інформація №1 Інформація №2 Для тих хто закордоном Отримати вийняток Контакти
1000true dots bottomright 60true false 800https://porcha.com.ua/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/tsina/
  Ціна на мою роботу 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/vidhuky/
  Відгуки 
 • 5000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/yak-vznaty-chy-mozhu-ya-vam-dopomohty/
  Чи зможу я вам допомогти 
 • 8000 slidenbounceleft false 60 bottom 30 https://porcha.com.ua/moji-intervyu/
  Мої статті 
- Порчу потрібно знімати так, щоб вона більше ніколи до вас не повернулася і це питання стало закритим для вас назавжди -Ціна за мою роботу є абсолютно доступною та прийнятною для кожного. Переконатись у цьому ви можете натиснувши кнопку зеленого кольору Ціна ! -За останній період часу я отримав звернення з Англії, Іспанії, ІталіЇ, Канади, Молдови, Німеччини, Росії, США, Чехії та майже всіх областей України. Мною була успішно проведена робота на відстані по фото та надана допомога людям.

Зняття порчі

10 липня 1998 року

Я припускаю, що порча мені була нанесена приблизно 1980 р. Почалося все з того, що в будинку моїх батьків син мій розбив дзеркало, дуже велике, всі хто сидів за столом подумали, що почнуться нещастя (це було на празник Нового року). Через місяців два я вигнала чоловіка з дому, бо він почав пити (хоча три роки не пив). Я рік його не пускала додому чекала поки він перекипиться. Відправила до матері (до свекрухи) хоча потім дізналася що вона його відправила до мене.

В якийсь момент мене раптом пройняло, я стала шукати з ним зустрічі і побігла по будинку шукати карти, і з тих пір я почала гадати, хоча до цього ніколи цим не займалася. Потім я дізналася, що у нього з’явилася інша жінка (про це знали всі крім мене). Я намагалася різати собі вени і тому потрапила в псих диспансер. Кожен день я з ним сперечалася (про себе і доказувала на скільки він не правий). Він приходив до мене, я в нього жбурляла, що було у мене під руками і він йшов (хоча і всі бачили, що він від цього дуже страждав). Додому я не пускала його і разом з тим чекала, і так тривало 7 років. Я ніколи не вірила ні в які надприродні сили, але довелося. Пішла я до ворожки і вона мені сказала що у мене порча і мені могли підсипати під двері сіль або голки. І дійсно місяця через три випадково (виносячи ялинку з дому) виявила велику іржаву голку між паркетом і планкою вхідних дверей. Через місяці 3 у мене почали налагоджуватися стосунки з чоловіком, але потім знову все почалося спочатку. Через пару місяців знову зовсім випадково я знайшла нову голку нову і меншу. Я про все розповіла чоловікові і він сказав тій жінці з якою жив. Після цього ми зійшлися але я завжди і всюди відчувала що між нами якась перешкода, хоча відносини були чудові. Через три роки він помер від інфаркту. Коли помер чоловік мені довелося з цеху забирати його речі і там я знайшла листи і по них дізналася що чоловік познайомився з цією жінкою до моїх нещасть вони разом працювали.

Через п’ять років я познайомилася з чоловіком і розповіла йому про те що написала. З ним ми зустрічалися кілька разів, тільки коли він мене до себе запрошував я приходила не завжди, так як відчувала себе не дуже зручно. У мене на роботі було непогане місце. Продовжували ми так з ним зустрічатися місяця 2-3.

Потім я відчула, що мене хочуть прибрати з моєї роботи. З моїм роботодавцем я була в добрих стосунках і знаю, що він зі мною рахувався. Біля мого місця крутилися люди, які явно просили просто благали, щоб я у них за безцінь купила товар. За тиждень до звільнення ця людина, з яким я нібито зустрічалася, сказав мені, добре якщо я допрацюю до кінця тижня. Дійсно мене звільнили (ця людина мала все). Один чоловік, який пропонував мені товар, сказав від кого він. Через два – три дні у мене (і перед моїми очима постав образ цього хлопця), почало тягнути праву ногу і голос став говорити, щоб я поїхала до дочки і що мене чекатиме з машиною ця людина з яким я зустрічалася. Звичайно мене ніхто не чекав. Я ледь з центру дісталася до Любінській до дочки. (Ще один момент, перед тим як мене звільнити,, ця людина з яким я зустрічалася, купив у мене горілку в борг і з ним був молодий чоловік, який дуже уважно на мене просто дивився. Він був з ним.) Гроші за горілку мені не віддали.

Ще до цього, цей чоловік запросив мене до себе в будинок, і де я від чарки горілки страшно сп’яніла. Ми посперечалися, я пішла додому але не могла дійти і повернулася до нього, вранці я з соромом прокинулася і пішла, але через кілька днів він приніс мені мою комбінацію і сказав, що я у нього забула. Зі мною починали розмовляти і звичайно почала відмовляти. Все чередувалось і любовні пояснення та чвари. Я ніколи не лаялась матом, мій чоловік теж, це у нас не практикувалося в сім’ї.

Почалися страшні болі, я говорила всяку нісенітницю. Не давали мені спокою, ні вдень ні вночі. “Я пам’ятаю слова – нам платять двісті доларів щоб ти не спала”. І говорили від імені цієї людини. Ще цікавий факт, я за національністю росіянка, на якій мові людина думає? На рідній. Зі мною говорили по українські і вимагали що б так відповідала. Скінчилося псих диспансером.

Я звернулася до Миколи Володимировича. З першого дня я відчула величезне полегшення. Це неможливо описати, я побачила світло, мені раніше здавалося, що я дивлюся через вікна, а тепер огляд став на 180 градусів. У мене покращився настрій. Правда, як мене попереджали, на другий день було загострення, у мене почалася галюцинація. Микола Володимирович відмовився мене прийняти. Прийшовши додому, я лягла спати і прокинулася з ясною головою, і раптом за весь час зрозуміла, що у мене були галюцинації. Тепер я відчуваю себе чудово і дуже хочу продовжувати сеанси.

Ви можете записатися до мене на безкоштовну консультацію, заповнивши для цього нижче наведену форму:

 1. (Обовязково)
 2. (Обовязково)
 3. (введіть дійсний email)
 

Прочитати інші відгуки, можна »»» тут

Записатися на безкоштовну консультацію можна »»»  тут

Ознайомитися з моїми інтерв’ю в газетах, можна »»» тут

Комментирование закрыто.